Вам також може бути цікаво
Ямпільська громада, що у Шепетівському районі, із глибоким сумом сповістила для мешканців про непоправну втрату.
«9 лютого 2025 року, мужньо виконуючи військовий обов’язок у бою за свободу та незалежність України, загинув наш земляк, уродженець села Тихомель — солдат Водніцький Олексій Миколайович, 07.11.1984 року народження. Життя Героя обірвалося в районі населеного пункту Новотягинка Херсонського району Херсонської області. Внаслідок застосування противником ударного дрону Олексій Миколайович отримав поранення, несумісні з життям», — йдеться у дописі Ямпільської селищної ради.
Вірний військовій присязі, до останнього подиху боронив Україну, її свободу та незалежність. Мужність, самопожертва та любов до рідної землі назавжди залишаться у пам’яті кожного з мешканців громади.
«Від імені громади висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким полеглого Героя. Нехай світла пам’ять про нього живе у серцях кожного, а його подвиг стане прикладом незламності духу та відданості Україні», — резюмували у Ямполі.
Поховання відбудеться у п’ятницю, 28 листопада. Про точний час селищна рада повідомить додатково.
Вічна пам’ять і слава Герою!

Залишити відповідь