Майже через рік після загибелі «на щиті» повертається Оборонець із Судилківської громади
Судилківська сільська рада Шепетівського району на своїй сторінці у фейсбуці повідомила трагічну новину з фронту.
«Шановна громадо, знову трагічні вісті пекучим болем з фронту: стало відомо, що додому на щиті з російсько-української війни повертається наш земляк, житель села Городище Гладкий Сергій Володимирович, 1988 року народження», — йдеться у дописі.
Сергій Володимирович — гранатометник 1 десантно-штурмового батальйону, військовослужбовець військової служби за призовом, солдат однієї з військових частин, загинув 26 листопада 2024 року під час виконання бойового завдання в ході ведення бойових дій в обороні одного з населених пунктів Покровського району Донецької області. Вірний військовій присязі, мужній, відважний Оборонець рідної землі.
Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Захисника України. Низько схиляємо голови у глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Героя-Захисника України.
Вічна пам’ять…
Про церемонію прощання з полеглим Воїном Гладким Сергієм та чин похорону буде повідомлено додатково.



























Залишити відповідь