20 тисяч гривень обійдеться міському бюджету лікування одного шепетівчанина хворого на «COVID-19»

Cьогодні, 13 квітня, під головуванням міського голови Михайла Полодюка відбулась 72-а позачергова сесія Шепетівської міської ради. На порядок денний було винесено два питання. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

На початку засідання у зв’язку з епідемією коронавірусу в України «COVID-19», враховуючи звернення медичних закладів міста, депутати прийняли зміни та доповнення до міської програми збереження та зміцнення здоров’я жителів міста Шепетівки на 2020–2021 роки.

Відповідно до внесених змін виконавчий комітет Шепетівської міської ради буде проводити придбання та передачу медичних препаратів, які зазначені в протоколі МОЗ України, лікуючим установам, виходячи із розрахунку вартості до 20 000 гривень на одного хворого — жителя міста.

Кошти можуть бути використанні для придбання медикаментів хворим, які знаходяться у тяжкому стані та перебувають у відділеннях інтенсивної терапії, або інфекційному відділенні з коронавірусною хворобою «COVID-19» на період епідемії в Україні.

Далі депутати прийняли відповідні зміни до бюджету міста на 2020 рік та збільшили видатки загального фонду для виконання міської програми збереження та зміцнення здоров’я жителів міста Шепетівки на 2020–2021 роки»

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «20 тисяч гривень обійдеться міському бюджету лікування одного шепетівчанина хворого на «COVID-19»»

  1. Sveta Lukomskay коментує:

    Хоч,щось корисне зроблять для мешканця міста🤔

  2. Ірина Семенюк коментує:

    А чому б і ні? Давайте люди, ходіть по церквах далі, скупчуйтесь по ганделиках, вас же будуть лікувати. Вилікують за кошти містян, які не зважаючи на фінансові втрати свідомо сидять дома. Я в шоці.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці