Шепетівська міськрада і «Енергоінвест» знову розірвали концесію

Сьогодні, 6 листопада, під час 28-ої позачергової сесії Шепетівської міської ради у порядку денному депутати розглянули лиш одне питання, і стосувалося воно наболілого — теплопостачання. А точніше його відсутності, через невиконання ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» своїх зобов’язань перед населенням міста.

Проект рішення «Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна» підтримали 24 депутати міської ради.

Відповідно до рішення 28-ї сесії, міська рада після розірвання відносин з концесіонером ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» має запропонувати останньому 7 листопада підписати акт приймання-передачі цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж».

У випадку відмови ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» у виконанні такого пункту рішення сесії, має надати інформацію про уповноважену особу виконати зазначену вимогу.

Також органи місцевого самоврядування мають попередити ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» про недопущення демонтажу та вивезення обладнання з території підприємства.

Тим часом міський голова Михайло Полодюк звернеться до поліції та служби безпеки України, аби вони забезпечили охорону комунального майна.

І нарешті, коли громада поверне собі тепломережу, її передадуть Шепетівському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства. Адже наразі це єдине комунальне підприємство міста, що має дозвільні документи на надання послуг з теплопостачання.

Якщо все вищезазначене буде виконано, то Шепетівська міська рада зобов’язується виступити гарантом забов’язань за спожитий в опалювальний період 2017–2018 рр. природний газ для виробництва теплової енергії Шепетівським комунальним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства.

Детальніше у відеосюжеті

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці