У Хмельницькій області найбільше отримують фінансисти та страховики

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у вересні становила 6094 грн, що в 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3200 грн), проте, на 17,1 % нижче, ніж у середньому по Україні.

Вище середнього рівня по області у вересні складає заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності (8654 грн), державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (7987 грн), промисловості (7067 грн), оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (6654 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (6578 грн). Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (10213 грн) і перевищував середньообласний показник у 1,7 раза.

Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств із тимчасового розміщування й організації харчування, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності перебував у межах 56,6–61,5 % від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у вересні порівняно з серпнем збільшилася на 0,3 %, відносно вересня 2016 року — на 27,4%.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 жовтня становила 5,6 млн грн, або 0,4 % фонду оплати праці, нарахованого за вересень.

Основна частка боргу з виплати заробітної плати (70,6 %) припадала на підприємства промисловості, 11,8 % — будівництва. З кожних 100 невиплачених гривень 62 заборгували своїм працівникам підприємства Полонського району, 17 — Хмельницького, та 11 — Ярмолинецького району.

У структурі загальної суми заборгованості 92,3 % утворено на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом та 7,7 % — на економічно активних підприємствах.

Вчасно не отримали заробітну плату 134 працівники економічно активних підприємств. Кожному з них не виплачено в середньому по 3230 грн, або 53,0 % від середньої заробітної плати за вересень 2017р.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці