Шепетівські безробітні отримують додаткову професію

Протягом січня–вересня 2017 року більше 96,4 % із 496 осіб, спрямованих на професійне навчання Шепетівським центром зайнятості, навчалися під конкретне замовлення роботодавців.

Так, для потреб приватних підприємців міста проводиться підготовка спеціалістів за професією «електрогазозварник» 6 безробітних на базі Шепетівського професійного ліцею. На замовлення ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» проводиться навчання за професією «машиніст котельні» для 7 безробітних. На замовлення ТОВ «Нова цегла» Шепетівським МРЦЗ організовано підвищення кваліфікації шляхом стажування 16 осіб за 15 професіями.

На замовлення ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» було організовано курси цільового призначення за напрямом «Безпека праці під час виконання робіт у цукровому виробництві», де 12 слухачів, безпосередньо на базі підприємства, прослухали лекції досвідчених інженерів з техніки безпеки та отримали свідоцтва Рівненського ЦПТО. Усі слухачі працевлаштовані на початку сезону цукроваріння.

На виробничих об’єктах ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» було організовано курси цільового призначення за напрямом «Основи охорони праці робітників, що обслуговують установки з вироблення теплової енергії», на які було залучено 24 слухача, що безпосередньо обслуговують котельні підприємства, забезпечують їх ремонт та обслуговування.

За сприяння центру зайнятості та учбового центру житлово-комунального господарства було укладено договір щодо надання лекційних послуг досвідченими інженерами з охорони праці на замовлення ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Відповідно до укладеного договору було організовано курси цільового призначення за напрямом «Будова та безпечна експлуатація парових та водогрійних котлів», де 42 слухача прослухали навчальний план та очікують початку опалювального сезону.

Завдяки такій організації професійного навчання забезпечується високий рівень працевлаштування після його завершення. За 9 місяців 2017 року працевлаштовано 392 особи (99,8 %), які пройшли підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації.

З кожним роком кількість професій та напрямів, за якими служба зайнятості пропонує професійне навчання збільшується, запроваджуються нові курси та навчальні програми, вдосконалюються підходи до його організації, незмінною залишається тільки мета — працевлаштування наших краян.

 

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці