Шепетівчани можуть онлайн оформити Європротокол, а незабаром і придбати автоцивілку

Вже з 1 жовтня водії, що потрапили в ДТП, можуть самостійно оформити «Електронний Європротокол», зайшовши зі свого смартфону на сайт https://dtp.mtsbu.ua.

Для складання необхідно кілька умов: відсутні постраждалі, кожен учасник ДТП має автоцивілку та згоден на складання європротоколу, у водіїв відсутні ознаки алкогольного та наркотичного сп’яніння; аварія призвела до незначних втрат, адже страхова компанія відшкодовує до 50 тисяч гривень.

Якщо учасники автопригоди порозумілися на місці, тоді не потрібно викликати працівників поліції, а після занесення даних, можна залишати місце ДТП.

— Я маю досвід відшкодування на ремонт автомобіля за Європротоколом, — розповів 43-річний Євген. — Моя порада погоджуватися на складання Європротоколу, коли на 100 відсотків впевнені, що ушкодження поверхневі. В іншому разі краще викликати поліцію та діяти за стандартною схемою.

Наразі у Хмельницькій області відсутні особи, які за допомогою смартфону склали «Електронний Європротокол».

— Допоки не пропонуємо своїм клієнтам скористатися цим нововведенням, — розповіла працівник приватної страхової компанії. — Мото-транспортне бюро буде перевіряти правильність складання протоколу. Чи гарантуватиме це виплати потерпілому власнику ще невідомо. Який механізм відшкодування нам не відомий. Погоджуюсь, що з нововведеннями завжди на початкових етапах лячно, але крокуємо в ногу з потребами часу, щоб надавати послуги швидко та мобільно. Вже до кінця року мають запровадити електронний страховий поліс, який теж можна онлайн заповнити, карткою оплатити і не витрачати час на відвідування офісів страхових компаній.

Ми, у свою чергу, бажаємо водіям безпечного керування транспортними засобами та дотримання правил дорожнього руху.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці