Вакцини проти коронавірусу планують отримати у першому півріччі 2021 року

Перший транш вакцин проти COVID-19 буде складатися з 1,2 млн доз і за розрахунками прибуде в Україну в першому півріччі 2021 року. Про це йдеться на сайті МОЗ.

— Вчора відбулося чергове засідання представників ініціативи COVAX. До 7 грудня у нас заплановане підписання технічної документації і розраховуємо, що в першому півріччі 2021 року почнемо отримувати вакцину. Перший транш для України становитиме 1,2 млн доз. Насамперед ми плануємо вакцинувати людей із груп ризику: медичних працівників, громадян віком понад 65 років та людей із хронічними захворюваннями, — підкреслив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Міністр також зазначив, що за інформацією ВООЗ, наразі 10 фармкомпаній знаходяться на завершальній третій стадії клінічних випробувань вакцини проти COVID-19, і найближчим часом мають завершити випробування і зареєструвати вакцину.

— Україна співпрацює з усіма світовими ініціативами щодо виготовлення вакцини проти коронавірусу заради того, щоб українці отримали вакцину якнайшвидше. Одним із таких механізмів є COVAX. Це глобальна ініціатива, яка об’єднує 172 країни світу. МОЗ від самого початку з нею співпрацює. Згідно з розрахунками, ми отримаємо вакцину для щеплення 20 % населення, тобто 8 мільйонів доз, — заявив Максим Степанов.

Крім цього, Міністр зазначив, що Україна здатна та готова отримувати та зберігати вакцини — для цього ми маємо все необхідне обладнання.

— Зараз є різні повідомлення щодо холодового ланцюга вакцин та умов їх збереження. Україна готова до цього. У нас є холодильні установки, технічні характеристики яких дозволяють збереження навіть при температурі 75 градусів, — підсумував Максим Степанов.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Вакцини проти коронавірусу планують отримати у першому півріччі 2021 року»

  1. Oleksandr Petrovskiy коментує:

    В голову собі вколіть уроди

  2. Ирина Доскач коментує:

    Вакцины для кого? Для Верховной рады,да верю, а для простых людей нет!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці