Фармацевтам важливо бути уважними

У Шепетівці в аптеці «Подорожник-Хмельницький», яка почала свою діяльність у січні працює молодий колектив фармацевтів. Усі дівчата випускниці Шепетівського медичного училища. Для когось аптека стала першим робочим місцем, а для когось — щаблина у кар’єрному рості. Чому обрали саме роботу з ліками, розповідають фармацевти у своє професійне свято.

Іванн Клюз, 21 рік:

— Я завжди знала, що працюватиму у медицині. Згодом вибрала фармакологію. Мені подобається працювати з людьми, допомагати корисною порадою. До того ж, заочно навчаюсь у Вінницькому медінституті на провізора. Планів професійних багато. Думаю, що колись теж очолю аптеку.

Юля Гучинська, 23 роки:

— Після першого робочого дня, думала, що піду краще працювати на базар, ніж у аптеку. З часом набула досвід і зрозуміла, що не помилилася, обравши свою професію. Робота з людьми вимагає стриманості. Навіть, якщо покупець у чомусь помиляється, краще промовчати, щоб не псувати ні собі, ні іншим нерви.

Богдана Слуцька, 22 роки, завідувачка аптекою:

— Після медучилища працювала в цілодобовій аптеці, що неподалік Шепетівської ЦРЛ. Там отримала чудовий досвід. Адже доводилось підбирати ліки за довжелезними рецептами для реанімації та хірургії. Навчаюсь, читаю про новинки, оновлюю попередні знання. В роботі фармацевта немає дрібниць, і потрібна особлива уважність у роботі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці