Шепетівські полісмени проаналізували свою діяльність та зробили висновки

На минулому тижні у поліції Шепетівщини підбили підсумки службової діяльності за 8 місяців 2017 року. З цієї нагоди правоохоронці зібралися в актовій залі.

— Основним завданням для правоохоронців є і залишається безкомпромісна боротьба зі злочинністю, — на початку наради наголосив підполковник поліції Микола Борщук, заступник начальника Шепетівського ВП.

Під час наради не лише обговорили стан злочинності, проблемні питання щодо забезпечення публічного порядку, розкриття злочинів та правопорушень, а й напрацювали методи та шляхи комплексного усунення виявлених недоліків в оперативно-службовій діяльності.

Аналізуючи стан службової діяльності Шепетівського відділу поліції за 8 місяців 2017 року слід зазначити, що на території обслуговування було зареєстровано — 6643 повідомлень про кримінальні правопорушення та інші пригоди, проти 6435 за аналогічний період 2016 року, ріст становить 3,2%.

Із загальної кількості до ЄРДР внесено 1182 повідомлення, з яких 672 закрито та знято з обліку на підставі ст. 284 Кримінального процесуального кодексу України.

Крім того, 5461 матеріал розглянуто працівниками відділу поліції та прийнято рішення згідно Закону України «Про звернення громадян», з яких за результатами розгляду складено 271 адміністративний протокол про адміністративні правопорушення, та 59 передано до інших органів поліції.

На території обслуговування Шепетівського ВП станом на 31.08.2017 рівень кримінальних правопорушень у розрахунку на 10 тис. населення, становив — 64,9.

Причинами вчинення кримінальних правопорушень на території обслуговування Шепетівського ВП є:

  • економічна нестабільність зумовлена бойовими діями на сході країни;
  • низький рівень зайнятості населення міста і району;
  • відсутність надійної охорони майна зі сторони його власників;
  • відсутність належної адаптації осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, що впливає на ріст рецидивної злочинності;
  • неналежна організація дозвілля молоді, натомість велика кількість на території обслуговування закладів торгівлі спиртними напоями в тому числі на розлив (кафе, бари, пивні палатки, тощо).

Протягом звітного періоду 2017 року Шепетівським ВП розкрито 222 кримінальних правопорушень із 510 вчинених. З них 276 це тяжких та особливо тяжких злочинів, з яких розкрито 89.

Слідчими Шепетівського ВП за звітний період розпочато провадженням 1275 кримінальних проваджень. Закінчено розслідуванням 1058, притягнуто до кримінальної відповідальності 135 осіб.

Фактів зґвалтувань не зареєстровано.

Протягом 2017 року розшукано 7 злочинців, залишок становить 15 осіб. Особлива увага приділена розшуку осіб минулих років та зменшення кількості осіб, які перебувають в розшуку. Встановлено місце перебування 4 осіб, які знаходилася у розшуку як безвісно зниклі, залишок становить 7 осіб.

Безпосередньо сектором кримінальної поліції розкрито 164  злочинів із 272, що було розкрито працівниками Шепетівського ВП ГУНП за 8 місяців 2017 року.

Протягом  звітного періоду розкрито 63 кримінальних правопорушень, вчинених у минулі роки, по яких особи встановлено, з них 43 — це тяжкі та особливо тяжкі.

На території обслуговування Шепетівського ВП за 8 місяців 2017 року скоєно: 25 кримінальних правопорушень в громадських місцях проти 27-ми в 2016р., зниження 7,4%; 19 – раніше судимими особами проти 32-х в 2016р.; 22 групою осіб проти 12 в 2016р.; 15 неповнолітніми, проти 14 в 2016 р.; 2 в стані алкогольного сп’яніння, проти 10 в 2016р.

Так, дільничними офіцерами поліції з початку поточного року було розглянуто 1133 заяви некримінального характеру, за результатам яких складено 49 протоколів, навантаження на 1 ДОП — 141 заява, розкрито 59 злочинів загально-кримінальної спрямованості, що становить 23,4% від розкритих відділом поліції усього.

Дільничними офіцерами поліції Шепетівського ВП за звітний період задокументовано 554 адміністративних правопорушень.

Упродовж 2017-го з метою профілактики злочинності полісмени провели ряд оперативно-профілактичних відпрацювань міста Шепетівки та Шепетівського району в результаті яких було розкрито 59 злочинів та задокументовано 554 адміністративних правопорушення.

Із складених адміністративних протоколів керівництвом ВП розглянуто 251  протокол, з них по 58 накладено стягнення у вигляді «попередження» та 193 «штраф»; 235 протоколів направлено на розгляд до суду, з яких розглянуто 149, 68 направлено на розгляд адміністративні комісії, 58 розглянуто.

За постановами накладено штрафів на суму 52246 грн, з яких сплачено 42183 грн.

За 8 місяців 2017 року дільничними офіцерами поліції було здійснено 20 приводів в суд та виконано 47 доручень слідчих.

Пріоритетними напрямками службової діяльності особового складу Шепетівського ВП у звітному періоді поточного року були: підвищення ефективності розкриття та розслідування кримінальних правопорушень корисливо-насильницької спрямованості, у першу розбійних нападів, крадіжок, пограбувань та незаконних заволодінь транспортними засобами; протидія незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин; надання якісних поліцейських послуг у сфері забезпечення публічної безпеки і порядку з метою зниження вуличної злочинності, зменшення аварійності дорожнього руху; протидія організованій злочинності; протидія кваліфікованим злочинам у сфері незаконного обігу наркотиків (у першу чергу збуту), у сфері виявлення та ліквідації каналів надходження їх в Україну, викриття та припинення функціонування нарколабораторій; документування злочинної діяльності осіб, які вчиняють злочини у сфері торгівлі людьми; формування професійного кадрового ядра Національної поліції України, здатного надавати якісний правоохоронний сервіс відповідно до вимог суспільства.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці