У Шепетівці встеляють асфальт на центральній вулиці
Вже другий тиждень у Шепетівці йдуть роботи з ремонту доріг. Всі учасники руху, водії і пішоходи, щоразу звертають увагу на перебіг робіт.
Свій захват не стримують навіть діти:
— Бабусю, диви роблять дорогу, — вигукнув в автобусі 6-річний хлопчик.
Дехто називає відремонтовані шляхи: дорогою у Євро (маючи на увазі, шлях до Євросоюзу).

Працівники «МВМ-13» не коментують свою роботу. Хоча їм доводиться найважче: працюють під спекотним сонцем:
— Вдень трохи відпочиваємо, але беремося до роботи ще вдосвіта, — пояснив бригадир. — Ніяких прогнозів, коли закінчимо, все залежить від різних чинників.
Поблизу дороги, на якій встеляють асфальт, важко перехожим навіть дихати від специфічного запаху асфальту. А ще від нього йде додаткове тепло.
— Ми вже звикли, — пояснює працівник. — Під час роботи нема часу на це звертати увагу.
Новини партнерів
3 коментарі до статті «У Шепетівці встеляють асфальт на центральній вулиці»
Залишити відповідь
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Втік від війни, але не від місцевих собак: у Шепетівці рятувальники зняли з височезної сосни кота-переселенця (Відео)



























Кладуть чи КРАДУТЬ?асфальт
Та ділянка ще нічого була порівняно з Старокостянтинівським шосе від цукрового до бані…
Вже нема ,поихали в славуту