Президент закликає пришвидшити покриття країни Інтернетом

Залізничні квитки онлайн

Пришвидшення покриття якісним Інтернетом та зв’язком усіх точок України обговорив Президент Володимир Зеленський з представниками найбільших операторів зв’язку. Зокрема, йшлося про забезпечення зв’язком маленьких містечок, його встановлення у пасажирських потягах «Укрзалізниці» та на дорогах, які будують у межах програми «Велике будівництво».

— Зараз в Україні 5 тисяч 800 маленьких містечок, де немає зв’язку. Я сам бачу це, коли їжджу в ці містечка. І не секрет, що на деяких дорогах люди по півгодини не мають жодного зв’язку взагалі. Треба змінювати це, і змінювати швидше, — сказав Володимир Зеленський.

Зі збільшенням площі покриття Інтернетом виникає виникає потреба у якісних сайтах, щоб задовольнити попит збільшеної кількості користувачів. В першу чергу це — інтернет-магазини, новинні портали, освітні та наукові проєкти тощо. Компанія GloryPixel Digital Agency пропонує творчий підхід до дизайну з використанням найсучасніших технологій в галузі створення сайтів. На сайті агенції glorypixel.ua вам запропонують розробку починаючи з аудіту компанії, проєктування та створення унікального сайту і закінчуючи просуванням, рекламою та подальшою підримкою.

Президент нагадав, що в липні 2019 року він підписав Указ № 497 «Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету». Для його реалізації восени мобільні оператори підписали в Маріуполі меморандум з урядом, мета якого — забезпечення максимального покриття території України мережами рухомого (мобільного) зв’язку четвертого та п’ятого поколінь, надання широкосмугового доступу до мобільного Інтернету. Президент наголосив, що хотів би швидше побачити виконання цього указу в повному обсязі.

— Дуже тішить статистика за квітень — вперше мобільний широкосмуговий доступ до Інтернету з’явився у 870 населених пунктах, у яких проживає 390 тисяч осіб, а додатковий оператор з’явився ще в 550 пунктах. Це можливо! Давайте рухатися швидкими темпами й надалі, — зазначив Глава держави.

На зустрічі обговорили необхідні законодавчі ініціативи для пришвидшення покриття мобільним зв’язком, потребу співпраці з місцевою владою, а також можливість розробки державно-приватних проектів у цьому напрямі.

— Життя змінилося, воно більше перейшло в онлайн: ми багато чого — і ліки, і продукти харчування — замовляємо по Інтернету. Тому я хотів би, щоб ми пришвидшили темпи якісного покриття нашої країни. Я розумію, що технологічно, напевно, це складно зробити, але ви бачите, що такі інфекції й такі виклики — вони не чекають наших з вами планів. Країну треба з’єднати не лише дорожньою інфраструктурою, а й віртуальною, — підсумував Президент.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЯк вибрати тариф і підключити домашній інтернет
Зеленський повідомив про постраждалих та пошкодження на Хмельниччині внаслідок ранкової атаки
Колишній залізничник у соцмережах героїзував рашистів: за нього взялася СБУ
Президент України відзначив високими державними нагородами жителів Хмельниччини
Особливості та секрети інтернет-маркетингу
Кому вигідно підключити оптоволоконний інтернет?

Читайте у цій рубриціЩо чекає на абітурієнтів у вступній кампанії 2024 року
Різноманітність вишиванок у різних регіонах України: від Гуцульщини до Полісся
Із 1 березня відбудеться індексація пенсій
Будуть вводитися штрафи за використання кредитної історії не за цільовим призначенням
Штрафи та позапланові перевірки: як КРАІЛ контролює роботу казино
Десять років тому загинув Герой Небесної Сотні із Шепетівки Микола Дзявульський
FacebookTelegramViberWhatsAppX