Шепетівський відділ реєстрації просить студентів не зволікати

За місяць розпочинається новий навчальний рік і незадовго студентам потрібно буде подбати про поселення в гуртожитки тощо.

Відділ реєстрації місця проживання Шепетівської міської ради інформує, що відповідно до п.4 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 року №207 (далі Правил реєстрації місця проживання)

«громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання».

Тому просимо студентів розпочати процедуру виписки із м. Шепетівка не 28 серпня, а значно раніше. Підвищена сума оплати за надані послуги стягується лише у разі реєстрації місця проживання за новою адресою після спливу 30-денного терміну.

Також доводимо до відома, що відповідно до Правил реєстрації місця проживання, громадянин України може здійснити реєстрацію місця проживання одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання. Тобто під час заселення до гуртожитків у місті, в якому будуть навчатися майбутні студенти, під час реєстрації місця проживання вони зможуть одночасно і за одну плату (13,60 грн) дистанційно знятися з реєстрації у м. Шепетівка.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці