Стоматологічні послуги, які можна отримати у Шепетівці на період карантину

Всенародний карантин в Україні, як і в усьому світі, дещо призупинив більшість сфер надання послуг. Якщо відсутність деякого побутового обслуговування ще терпимо, то стоматологічна допомога, а особливо невідкладна, річ незамінна.

На жаль, такі послуги, як протезування, вирівнювання, відбілювання зубів (https://kievsmile.com.ua/otbelivanie) відтерміновано на час дії обмежень пов’язаних з епідемічною ситуацією щодо запобігання COVID-19.

З цього приводу по всій території країни на період карантину стоматологічні клініки припинили планові прийоми, соціальні мережі рясніють дописами шепетівчан: де наразі можна полікувати зуби?

Відповідь на це питання вирушили шукати і ми. За консультацією звернулися до відомої в місті клініки «Фенікс Дент». Спілкувалися з директором Григорієм Олійником.

Гострий біль — єдиний привід для надання допомоги

Від початку оголошеного карантину клініка надає допомогу виключно при невідкладних станах.

— За цей період вже приймали пацієнтів різних вікових груп, що зверталися до наших лікарів з гострим болем. Наш адміністратор контролює, щоб всі відвідувачі, які заходять в зону рецепшину, мали захисні маски. У випадку, якщо ж клієнт в силу різних причин, не має власної маски — адміністратор видає одноразову маску із нашого фонду. Лікарі клініки ведуть прийом у спеціальних захисних костюмах. Процес надання допомоги відбувається згідно до вимог, — каже Григорій Олійник.

Важливо, що поки лікар працює у захисному костюмі, він не покидає лікувального кабінету.

Довелося змінити алгоритм прийому

Наразі в клініці перед прийомом проводиться анкетування пацієнта. Як це відбувається, пояснив Григорій Олійник:

— Під час звернення пацієнта на службу рецепції збирається інформація щодо його самопочуття, цікавимося колом осіб, з яким контактував тощо. Попередньо, лікар може навіть поспілкуватися за допомогою відеозв’язку, щоб уточнити всі необхідні деталі.

Важливо, що на період карантину в клініці збільшили часовий проміжок між прийомами пацієнтів. Наприклад, щоб на рецепшині перебували лише представники однієї сім’ї.

Якщо пацієнт — дитина, то «групу підтримки», звісно, просять почекати на дворі, наприклад, в автомобілі. А хтось один з його рідних, при потребі, залишається в лікувальному кабінеті.

Планове стоматологічне лікування поки зупинено

Ті планові процедури, які можна було відкласти, то відтермінували. Але є ситуації, які також прирівнюються до невідкладних.

— Для прикладу, розфіксувався брекетів, дуг, чи за будь-якої подібної ситуації, обов’язково надамо необхідну допомогу, — каже пан Григорій.

Цікавляться шепетівчани, коли ж буде відновлено планове протезування, бо усі хочуть бути здоровими та з красивою посмішкою.

— Надання стоматологічних послуг, що стосуються планової гігієни ротової порожнини, наразі зупинено. І так триватиме допоки не буде послаблень умов карантину. Тим часом бажаю усім клієнтам залишатися вдома, берегти здоров’я та дбати про себе, — побажав директор клініки.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Стоматологічні послуги, які можна отримати у Шепетівці на період карантину»

  1. Oleg Shkiper коментує:

    Ми вже до такого дойшли,що я не знаю що вам написати…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці