У Шепетівці зменшать ставку орендної плати на комунальне майно

На громадських слуханнях і балансоутримувачі, і приватні підприємці, і представники влади зійшлися на рішенні, що на оренду комунального майна в Шепетівці зменшать ставку орендної плати.

— Я вважаю, що ставки потрібно зменшувати, щоб залучити бізнес, — зазначив приватний підприємець Сергій Косуха. — Чому громадська чи партійна організації сплачують менше, ніж представники бізнесу в кілька разів? Потрібно вивчати це питання і переглянути ставки.

Орендувати комунальне майно — приміщення шкіл, садочків, інших підприємств — можуть фізичні та юридичні особи. Потрібно звернутися до балансоутримувача та подати відповідну заяву, яку розглянуть на виконкомі та приймуть рішення про ставку оренди в залежності від виду діяльності.

— Це в межах закону диференційовано визначати ставки орендної плати, — зазначив начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь. — Органи влади, у свою чергу, врахували, в якому стані перебуває комунальне майно, тому вирішили не направляти частину коштів у міський бюджет, а краще використовувати отримані гроші на утримання приміщень. Ми хочемо впорядкувати орендні відносини, щоб комунальні підприємства почали заробляти, тому плануємо ввести найкращі умови.

Наразі місцева влада планує провести інвентаризацію комунального майна, його оцінку та до 1 січня створити й оприлюднити реєстр.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці