У Шепетівці засідав штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

У вівторок, 31 березня, відбулося оперативне засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

На засіданні були розглянуті питання щодо дотримання правил карантину на території міста Шепетівки та проведення заходів щодо попередження завезення і розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території міста.

Одним із ключових було питання аналізу ситуації із забезпеченням медичних закладів необхідними ліками, засобами індивідуального захисту, дезінфекуючими матеріалами та експрес-тестами тощо.

— Одним із першочергових завдань для органів влади та місцевого самоврядування є роз’яснення населенню рівня небезпеки та складності ситуації, пов’язаної із загрозою поширення вірусу. Розповсюдження COVID-19 напряму залежить від того, наскільки виважено і усвідомлено кожен із нас буде дотримуватися правил карантину та самоізоляції. Особливо це стосується тих осіб, які нещодавно повернулися з-за кордону і зобов’язані пройти обов’язкову двотижневу обсервацію, — зазначив секретар міської ради Микола Кикоть.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці