Через мобільний додаток у період пандемії можна отримати безкоштовні консультації лікарів

На період карантину в мобільному застосунку «Доктор Онлайн» всі консультації з лікарями є БЕЗКОШТОВНИМИ, незалежно від вашого місця проживання, національності, соціального статусу, релігії, мови, держави та поглядів. Консультації в режимі онлайн 24/7 сприятимуть дотриманню карантинного режиму громадянами та прямо впливатимуть на зменшення поширення захворюваності.

Метою цих безкоштовних консультацій є відбір важких пацієнтів, яким медична допомога дійсно життєво потрібна, від громадян з банальною застудою і нежиттю. На сьогодні співвідношення випадків «небезпека/безпека» становить «1/99», тобто лише 1 пацієнту зі 100 дійсно потрібно звернутись до лікаря чи викликати «швидку», іншим 99 — на момент консультації нічого не загрожує. Доступність контакту з лікарем протидіє паніці та сприяє ізоляції населення в домашніх умовах. Своєю діяльністю «Доктор Онлайн» зменшує рівень навантаження на медичні установи, аби наші колеги могли приділити час пацієнтам, яким дійсно необхідний огляд лікаря і госпіталізація. Жодна система охорони здоров’я у світі не в змозі прийняти всіх хворих та занепокоєних своїм здоров’ям громадян одночасно, особливо під час пандемії. Лікарі системи «Доктор Онлайн» компетентно пояснюють, які симптоми хвороб є небезпечними, а які — ні, та проводять понад одну тисячу інформаційних консультацій за добу, надають поради за даними, які можна отримати онлайн.

Всі ці зусилля покликані зупинити паніку та сприяють спокою громадян, з розрахунком на самосвідомість та відповідальність кожного. Важливо усвідомлювати необхідність домашньої ізоляції!!! Є — люди з хронічними захворюваннями, є — ті, хто контактував з можливими носіями COVID-19, є — люди зі слабким імунітетом, а були й будуть реальні підозри на короновірусну інфекцію. Лікарі в режимі онлайн допоможуть розібратись — чи може ваша конкретна ситуація перейти в критичний стан.

Факти:

  • у 99 % звернень до лікарів системи «Доктор Онлайн» особистий контакт з медиками був очевидно не потрібен;
  • у 80 % пацієнтів звичайна паніка чи невроз: «болі в серці», «горить тіло» (при Т 37,2°), відчуття «комку» в горлі чи стиснення у грудях на фоні повного здоров’я;
  • за добу лікарі обробляють близько 1000 звернень, у більшості випадків це застуда, чи ті види ГРВІ, які найчастіше не загрожують життю, і абсолютно точно лікуються в домашніх умовах;
  • інформування — основна зброя: через додаток дзвонять і пишуть не тільки з України, а й із-за кордону і в 99 % випадків їм кажуть: Зберігайте спокій!! Сидіть вдома. Ізолюйтесь!!

Пам’ятайте:

Чим менше Ви будете виходити з дому — тим менше шансів бути інфікованим вірусом або інфікувати інших, для кого вірус може стати смертельним.

Завантажити додаток можна в AppStore та Google Play.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці