Суботнього ринку у Шепетівці на період карантину не буде

Суботнього ринку у Шепетівці на період карантину не буде

У п’ятницю, 20 березня, на виконання прийнятих рішень обласної комісії у Шепетівці відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради, яку провів міський голова Михайло Полодюк.

Як зазначає на своєму сайті Шепетівська міська рада, на засідання було запрошено керівників комунальних підприємств, перевізників, керівників ринків тощо.

Суботнього ринку у Шепетівці на період карантину не буде

Відповідно на виконання заходів визначених постановою КМУ від 16.03.2020 № 215 та вчорашніх рішень обласної комісії, міська комісія вирішила:

  1. Невідкладно зобов’язати керівників міських ринків на період установленого карантину призупинити діяльність роботи ринків, в тому числі продовольчих.
  2. Автомобільним перевізникам міста, які здійснюють перевезення на міських автомаршрутах загального користування, доведеться призупинити з 21 березня 2020 року до завершення установленого карантину пільгового перевезення у громадському транспорті пенсіонерів за віком крім осіб, які працюють в медичних закладах та Шепетівському центрі соціального захисту населення.
  3. Також в умовах обмежень функціонування транспорту перевізники мають провести корегування діючих графіків руху автобусів на міських маршрутах, які забезпечили б своєчасне та безперебійне перевезення працюючого населення до робочих місць в тому числі працівників закладів охорони здоров’я та Шепетівського центру соціального захисту населення.
  4. Відповідні до постанови Кабміну вказівки отримали і керівники комунальних підприємств — Шепетівське підприємство теплових мереж ШМР, Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство ШМР, Шепетівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства ШМР, Адміністративно комунальній інспекції ШМР, — ПП УК «Управдом», «Житлофонд» та ОСББ.
  5. Зокрема, на період дії карантину необхідно вжити заходів щодо обмеження прийому фізичних осіб підприємствами, установами та організаціями, що забезпечують надання адміністративних послуг. Забезпечити надання послуги юридичним особам дистанційно.
  6. Визначити перелік послуг та підстави для прийому фізичних осіб з метою надання адміністративних послуг, як невідкладних.
  7. Інформацію про перелік адміністративних послуг, надання яких визначено як невідкладні, довести до населення з використанням офіційних веб-сайтів та Інтернет ресурсів.
  8. На період дії карантину вжити заходів щодо обмеження прийому фізичних осіб структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради, що забезпечують надання адміністративних послуг. Забезпечити надання послуги дистанційно.
Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Суботнього ринку у Шепетівці на період карантину не буде»

  1. чи буде прцювати свинячий базар завтра


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ проєкті Держбюджету на 2022 рік передбачені доходи на рівні 1,277 трлн гривень, а витрати — 1,466 трлн гривень
У Шепетівці тимчасово зупинено прийом заяв на будівельні паспорти
У Шепетівці зайшла мова про переповнені перші класи
У Шепетівці під час сесії не прийняли звіт одного із заступників міського голови
Спілка поляків має намір судитися через землю у Шепетівці
У Шепетівці звільнився один із заступників міського голови

Читайте у цій рубриціВодіям дозволили дистанційно готуватися до іспиту з ПДР, а права отримувати поштою
У проєкті Держбюджету на 2022 рік передбачені доходи на рівні 1,277 трлн гривень, а витрати — 1,466 трлн гривень
Православна церква України запустила власний мобільний застосунок
Проектування сучасних систем опалення
МВС вимагатиме у держбюджеті підвищення заробітної плати поліцейським
В Україну насувається циклон: що очікувати