У Шепетівці візьмуться за облаштування прибудинкових територій

На липневій сесії депутати Шепетівської ради прийняли програму облаштування прибудинкових територій, яку запроваджуватимуть протягом трьох років.

Програмою за цей термін передбачена інвентаризація управителями всіх існуючих прибудинкових територій. Ще необхідно розробити план покращення їх зовнішнього вигляду. Згідно з програмою на прибудинкових території мають засадити клумби, встановити смітники, бесідки, лавочки, велопарковки, огорожі, а ще дитячі та спортивні майданчики. Допоки вони не перебувають на будь-якому балансі в місті (про важливість інвентаризувати майданчики газета «День за днем» писала в №22 від 31.05.2017 у статті «Спортивні майданчики порахують та паспортизують»):

На вулиці Миколи Дзявульського розташований спортивний майданчик. Він частково загороджений, на його території все ще збереглися деякі елементи спортивного призначення, наприклад, перекладина тощо. Але поле цього об’єкта повністю заросле травою,  висота якої подекуди сягає вище поясу дорослої людини. Вочевидь, управлінська компанія, що обслуговує будинок поруч із майданчиком, не здійснює його благоустрій. І таких площадок у Шепетівці є чимало: і на Старокостянтинівському шосе, і в мікрорайоні Косецькому.

Ситуація з новими дитячими майданчиками ще гірша. Щораз у період передвиборчої агітаційної кампанії представники різних політичних партій встановлюють нові об’єкти для дитячого дозвілля без участі місцевої влади. Донині жоден з них не взято на баланс.

— У Шепетівці ніхто не знає про реальну картину, в якому стані перебувають прибудникові території, — зазначив депутат Богдан Одуд. — Тим більш наскільки безпечні дитячі майданчики для життя дітей. І чому використовують для їх встановлення машинні шини, які потребують утилізації.

Програма, звичайно, потрібна, щоб впорядкувати документально всі роботи. Головне — знайти кошти. На фінансування усіх заходів залучатимуть гроші з бюджету міста та інвесторів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «У Шепетівці візьмуться за облаштування прибудинкових територій»

 1. Igor Bakuta коментує:

  Давно пора.

 2. Vitaliy Bratenko коментує:

  Залізнична 95 це жах

 3. Oleg Okorskyi коментує:

  Як малі діти! Їй бо..
  Старі заїжджані схеми ще працюють??? Люба сама проста гойдалка за ціною цілого атракціону в Діснейленді…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці