У Нетішині створили оперативний штаб із реагування на коронавірус

Міський голова Нетішина, що в Хмельницькій області, Олександр Супрунюк підписав розпорядження «Про тимчасову протиепідемічну комісію (оперативний штаб) щодо запобігання занесенню та поширенню на території Нетішинської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV».

Відповідно до розпорядження, в місті створено оперативний штаб з організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання розповсюдження цього вірусу, до складу якого представники Національної поліції України, Управління ДСНС України, Головного управління Держпродспоживслужби в Україні.

Учора, 3 березня, під головуванням заступника міського голови Ольги Бобіної відбулася нарада з питань виконання заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Нетішинської ОТГ гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. Де медичними директорами лікувальних закладів міста, заступниками головних лікарів були обговорені питання діагностики, лікування та профілактики коронавірусноі інфекції. Визначені алгоритми дій медичних працівників щодо своєчасного виявлення та госпіталізації осіб, які відповідають визначенню випадку COVID-19, як при поодиноких випадках, так і на випадок масових захворювань.

Присутні акцентували увагу на проведенні просвітньої роботи серед населення. КНП НМР «Центр ПМСД м. Нетішин» спільно з КНП НМР «СМСЧ м. Нетішин» розробили пам’ятки для населення щодо профілактики коронавірусної інфекції та рекомендації щодо дій при виникненні перших проявів хвороби.

— З метою попередження розповсюдження вірусу COVID-2019 інформуємо, якщо ви або ваші родичі протягом останніх 14 днів були в країнах, де зареєстровані випадки коронавірусної інфекції, при виникненні перших проявів захворювання (підвищення температури, кашель, утруднене дихання) телефонувати до лікаря, з яким ви уклали декларацію або у контакт-центр в межах робочого часу. При невідкладному стані викликайте бригаду екстреної медичної допомоги. Контакт-центр: 0-800-33-25-15, 9-07-97, 067-447-80-40. Екстрена медична допомога — 103, — зазначають у відділі з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Нагадаємо, що 3 березня в Україні підтверджено перший випадок інфікування коронавірусом.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога