Де на Хмельниччині на День закоханих пройде захід «Кохання поза часом»

Де на Хмельниччині на День закоханих пройде захід «Кохання поза часом»

14 лютого, у День святого Валентина, у Хмельницькій області 3 міських відділи державної реєстрації актів цивільного стану працюватимуть у святковому режимі — до 24:00.

У День закоханих 2018 року захід «Кохання поза часом» проходив у Ше­пе­тівсь­кому місь­крайон­ному від­ді­лі дер­жавної ре­єс­тра­ції ак­тів ци­віль­но­го ста­ну Го­лов­но­го те­ри­то­рі­аль­но­го уп­равлін­ня юс­ти­ції. Працівники прикрасили для наречених фотозони. Тоді шлюб уклали 5 пар.

Уторік у День свя­то­го Ва­лен­ти­на в Ше­пе­тівсь­­ко­му місь­­крайон­но­му від­ді­лі дер­жав­ної ре­єс­тра­ції ак­тів ци­віль­­но­го ста­ну шлюб ук­ла­ли 4 па­ри.

Хоча цьогоріч Шепетівський РАЦС не залучений у «Коханні поза часом», але ще у січні анонсував на своїй сторінці у фейсбуці, щоб молодята, які планують одружитися 14 лютого, заздалегідь подавали заяви.

— Як не дивно, але у Шепетівці цьогоріч нема молодят, які вирішили побратися 14 лютого, — роз­по­ві­ла Оле­на Кость, на­чаль­ник Ше­пе­тівсь­ко­го від­ді­лу дер­жавної ре­єс­тра­ції ак­тів ци­віль­но­го ста­ну. — Можливо, ще знайдуться охочі, які належать до категорії виключних випадків, тобто мають неповнолітних дітей або вагітність. У День святого Валентина наш РАЦС працюватиме згідно з графіком.

До речі, 02.02.2020 у Шепетівці одружилися дві пари.

— Цей рік високосний, тому не плануємо з коханим одружуватися, — пояснила 23-річна Олена. — Зараз навколо «2» та їх цікавого поєднання точиться багато розмов, мовляв, гарні дати, але вирішили не вестися на цей бум серед наречених, а відсвяткувати власне весілля тоді, коли вирішимо самі, без усіляких модних штучок. Але це точно буде не 14 лютого.

Втім, в Україні існує можливість зареєструвати шлюб за один день у Києві, щоб встигнути отримати свідоцтво про шлюб з гарною датою — 14 лютого. Допоможе в цьому «Міграційна швидка допомога». Особливо, коли мова йде про шлюб з іноземцем, юристи компанії здійснюють повний супровід — від консультацій до оформлення всіх необхідних документів.

Також у Хмельницькій області захід «Кохання поза часом» відбудеться у трьох місь­крайон­них від­ді­лах дер­жавної ре­єс­тра­ції ак­тів ци­віль­но­го ста­ну Го­лов­но­го те­ри­то­рі­аль­но­го уп­равлін­ня юс­ти­ції — у Кам’янці-Подільському, Славуті, Хмельницькому. Ці РАЦСи 14 лютого працюватимуть до 24:00.

До того ж, у РАЦСАХ запроваджено і нову послугу — святкування річниць.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Хмельниччині молоде подружжя після РАЦу відразу вирушило в міграційну службу
В Укрзалізниці доставлять любов на День закоханих, а ще запустять романтичний експрес
Як провести 14 лютого так, щоб закохатися одне в одного заново — 10 ідей
У Замковій колонії на Шепетівщині жінка взяла шлюб із засудженим

Читайте у цій рубриці


Нацгвардійці зможуть примусово зупиняти автомобіль, застосовувати кайданки та електрошокери 
Чому 19 природоохоронних організацій виступили проти добудови Хмельницької АЕС
Майже 5 тисяч засуджених готові укласти контракт на військову службу
Оцінюватимуть пошкодження із космосу: як отримати компенсації за знищене житло
FacebookTelegramViberWhatsAppX