Шепетівських локомотивників чекає скорочення, але із подальшим працевлаштуванням

На звернення депутатів Шепетівської міської ради з приводу реорганізації філії «Південно-Західна залізниця» та можливого звільнення працівників локомотивного депо Шепетівка народному депутату України Олексію Жмеренецькому надійшов лист-відповідь за підписом міністра інфраструктури України Владислава Криклія. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Як стало відомо із листа, АТ «Укрзалізниця» самостійно визначає чисельність працівників та штатний розпис, враховуючи навантаження на підприємства господарства.

В локомотивному депо відбулося зниження обсягів робіт. У 2018 порівняно з 2014 роком обсяги перевізної роботи цього виробничого підрозділу зменшилися на 2,2 млрд ткм (брутто), що, у свою чергу, складає 35 %, обсяги поточних ремонтів — на 28 %, загальний пробіг локомотивів у межах дільниць обслуговування локомотивного депо — на 35 %, продуктивність праці загалом по підприємству знизилася на 23 %.

«Водночас АТ «Укрзалізниця» здійснило заходи щодо збільшення завантаження локомотивного депо: перерозподілено обсяги робіт із ремонту рухомого складу між виробничими підрозділами локомотивного господарства регіональної філії «Південно-Західної залізниці».

Враховуючи це, керівництво АТ «Укрзалізниці» прийняло рішення залишити локомотивне депо станції Шепетівка у тому ж статусі, але привести штатну чисельність у відповідність зі скоригованими обсягами виконуваних робіт», — йдеться у листі міністра.

При цьому АТ «Укрзалізниця» повідомило, що працівники, посади яких вивільняються, працевлаштуються на вакансії в межах залізничного вузла ст. Шепетівка.

Хоча з початку 2019 року до сьогодні жодного працівника локомотивного депо не скорочено.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці