Ділянку під колишньою стоянкою в центрі Шепетівки продали за 3,6 млн гривень

Вчора, 20 листопада, у Шепетівській міській раді відбулися земельні торги, де було продано вісім земельних ділянок із запланованих сімнадцяти. Зокрема, це ділянки, що знаходяться за наступними адресами: вул. Судилківська 92-М; вул. Валі Котика 13-А; вул. Митрополита Шептицького, 110-А; Староконстянтинівське шосе 18-Б; Староконстянтинівське шосе 16-Б; вул. Героїв Небесної Сотні 23 А; вул. Героїв Небесної Сотні 38 А; вул. Героїв Небесної Сотні 56.

— Торги провели у формі аукціону, аби залучити до міського бюджету більшої суми коштів. Аукціон провела спеціалізована із відповідними ліцензіями ПП «Фірма «СОМГІЗ» місто Львів, — повідомляють у Шепетівській міській раді.

Початкову вартість земельної ділянки визначено шляхом оцінки землі відповідною організацією, початкова вартість ділянки і склала стартову ціну під час проведення торгів. У ході торгів, ті хто бажав купити земельну ділянку, почергово піднімали її ціну. У результаті торгів покупцем ділянки став той учасник аукціону, який запропонував вищу ціну.

В аукціоні з продажу 8 земельних ділянок взяли участь 18 потенційний покупців.

Найбільшу зацікавленість для покупців викликала ділянка несільськогосподарського призначення, що розташована за адресою вулиця Героїв Небесної Сотні 38 А загальною площею 0,2750 га. За право отримати її у власність змагалося чотири особи. Стартова ціна продажу земельної ділянки у власність складала — 591 тисяч 560 гривень. Після проведення аукціону її вартість склала 3 мільйони 608 тисяч 516 гривень, що на 3 мільйони 16 тисяч 956 гривень більше від початкової оціночної вартості земельної ділянки.

Початкова вартість усіх 8 земельних ділянок склала 1 мільйон 433 тисячі гривень. За результатами аукціону вдалося продати земельні ділянки за 4 мільйони 549 тисяч гривень.

Отримані на аукціоні кошти у 2020 році будуть спрямовані на капітальні видатки міського бюджету — проведення будівництва та ремонтних робіт.

Наступні торги заплановано на січень 2020 року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


5 коментарів до статті «Ділянку під колишньою стоянкою в центрі Шепетівки продали за 3,6 млн гривень»

 1. Віктор Линник коментує:

  Побачимо що там збудують. Мийка в центрі міста вже є. Поставте там АЗС.

 2. Алла Самкова коментує:

  Напевно хтось з пенсіонерів купив!!!

 3. Генна Кондратюк коментує:

  Якщо в країні в обігу є грошові знаки то є люли в яких їх багато.

 4. Karslon коментує:

  А потом придут пьяные матросы из крейсера “Аврора”, и выгонят нах всех буржуев, под аплодисменты шепетовчан…

 5. Alina Byhaets коментує:

  Гарно мерія працює…. аж за 150 тис $ їм вдалося парковку в центрі спихнути. Дивно, що за стартові 25 тис $ ніхто не забрав. Полодюк під кінець надумав трошки земельки продати. Цікаво, хто був запрошений на аукціон….. аби нові власники ділянок за копійки не забули віддячити мерії за гарну роботу. Вкотре переконуюсь, що у нас “найкращий”🤑😱 мер все для міста робить🙈🙉


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці