У Шепетівці після косметичних та профілактичних робіт відкриють басейн

У понеділок, 29 липня, після літньої перерви, розпочинає роботу велика та мала ванни басейну Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Усі, хто чекав на відкриття басейну, а також ті, хто вперше планує зайнятись плаванням, зможуть користуватися послугами спортивного закладу, зміцнити власне здоров’я та оздоровити організм.

Для забезпечення комфорту відвідувачів та належної роботи басейну було проведено косметичний ремонт у всіх роздягальнях, медичному кабінеті та кімнаті інструкторів.

У ході профілактичних робіт проведено санітарно — профілактичну обробку великої та малої ванни, профілактичну обробку сауни, очищено фільтри вентиляційної системи, замінено кварцевий пісок у фільтрах подачі води, промито хлораторну установку, очищено фільтри насосів, промито та очищено всі ємності на хлор, очищено та промито трубопроводи.

Наразі розпочали набір води. Після наповнення басейну вода пройде через систему фільтрації та встановиться необхідний рівень кислотності води (Ph).

Зауважимо, що плавання в басейні — це не тільки спосіб охолодитися в спекотний літній день. Якщо проводити такі водні процедури регулярно, можна зміцнити імунітет. Як результат, проблема застуд перестане бути актуальною, тому що опірність організму істотно збільшиться. Також перебування в басейні сприятливо впливає на серцево-судинну систему, допомагає сформувати правильну і красиву поставу. Дуже корисним є плавання і для нервової системи.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці