Василь Сидор: «Коли влада не здатна захистити людей — її треба міняти»

Президентські вибори довели, що українці не хочуть і далі жити «по-новому». Низькі зарплати та мізерні пенсії, високі тарифи та недоступні ліки зробили їх найбіднішою нацією в Європі. Розшарування суспільства в останні п’ять років ще стрімкіше оголило прірву між багатіями — олігархами і рештою населення.

Важко спостерігати за тим, як нищиться місцеве самоврядування. Громади змушують, всупереч законам, платити за зобов’язаннями держави. На цьому фоні вже зовсім цинічними видаються запевнення у любові і повазі до нас тих народних депутатів та урядовців, які зробили наше життя злиденним. Вони хочуть будь — що зберегти владу, тому знову щедро роздають обіцянки. Чи заслуговують такі на ще один шанс? Питання вибору. Та варто пам’ятати, що йдеться про ще п’ять років, які можуть виявитись так само змарнованими. Запитання і подивування викликає факт реєстрації у мажоритарному окрузі кандидатів, які не мають до регіону жодного стосунку. Їх не було тоді, коли нам потрібна була допомога і підтримка. Тепер вони зневажливо хочуть використати нас для досягнення своєї мети — сходження в парламент. Відтак, обираючи, важливо вкотре не допуститись помилки.

Рішення балотуватись у народні депутати України прийняв усвідомлено, бо хочу аби проблеми громад, таких як Славута, Шепетівка та Полонне вирішувались. Регіон має достатньо великий потенціал. Відродити, відновити і розвинути економіку краю, створити нові робочі місця — це наш обов’язок перед собою і дітьми. Сам я добре знаю проблеми і потреби людей, бо з 2006 року очолюю місто Славуту. За цей час як міський голова співпрацював не з одним парламентом та урядом, але щоразу доводилось виборювати права, відстоювати інтереси громади перед різними державними інституціями, в тому числі, у численних судах. Я хочу аби правила суспільного життя на законодавчому рівні були виписані чітко і зрозуміло, аби Конституція України і закони держави стали обов’язковими до виконання для усіх — від пересічного українця і до президента.

Думаю, що мій фаховий та управлінський досвід зможуть бути корисними для суспільних потреб. І якщо ви висловите мені свою довіру, з великою наполегливістю намагатимусь її виправдати. Розумію, що підтримка земляків накладає вдвічі більше відповідальності і я до неї готовий.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


8 коментарів до статті «Василь Сидор: «Коли влада не здатна захистити людей — її треба міняти»»

 1. В Славуті про цього кандидата гарні відгуки. Про це говорить і промисловий розвиток Славути.

 2. Любов Черниш коментує:

  Не було б промислового розвитку я б хотіла побачити, який він господар

 3. Віктор Линник коментує:

  Слухав я виступ в Шепетівці. Калька з виступів Тимошенко.Всі винні тільки вони все знають і все зроблять.

 4. Shershen коментує:

  Зліт Славути підходить до кінця. Тому варто тримати що лишається, а не господарювати у верховній раді.

 5. 1234 коментує:

  голосуйте за _идора зробить з Шепетівки село як вони давно планують славутські

 6. Тетяна коментує:

  Це точно. Якщо проголосуємо за Сидора то Шепетівка буде село. Думайте добре. Чи ви, шепетівчани, хочите проживати в селі???…..

 7. ІРИНА коментує:

  НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА СИДОРА!!!!!!!!!!

 8. Volodymyr Koliuzhko коментує:

  сорока на хвості принесла-любив мер славути,як ото -“барін” на трійці коней та з бл..дями на полювання приїздити.під Миньківці.Це там-де був розплідник диких кабанів.І не завжди їх випускали з вольєрів…під час “полювання”

  За що купив-за те продав.
  “На каждый роток-не накинешь платок”.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці