Шепетівські посадовці власноруч взялися за прибирання міста

У рамках акції «За чисте довкілля» 23 квітня посадовці виконавчого комітету Шепетівської міської ради разом із працівниками Адміністративно-комунальної інспекції продовжили санітарне прибирання стихійних смітників під Судилківським мостом. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

За декілька годин прибирання очистили територію від побутового сміття, битого скла, пластикових пляшок, упаковок харчових продуктів та іншого непотребу.

Нагадаємо, що з метою забезпечення належного санітарного стану міста, покращення стану навколишнього середовища, впорядкування об’єктів і територій загального користувння міста з 1 квітня по 1 травня 2019 року у Шепетівці проходить щорічна акція «За чисте довкілля».

Свідомі шепетівчани гуртуються задля корисних справ, а усі, хто ще не встиг приєднатися до акції, мають можливість обрати об’єкт та привести його до ладу.

До того ж, нещодавно міська влада взялася за обстеження технічного стану мосту: 11 квіт­ня пра­ців­ни­ки ДП «Дер­жавний до­рож­ній на­уко­во-дос­лідний ін­сти­тут іме­ні М. П. Шульгiна» про­ве­ли об­сте­жен­ня шля­хоп­ро­во­ду на ву­ли­ці Су­дил­ківсь­кій на пред­мет його по­даль­шої екс­плу­ата­ції. На ос­но­ві об­сте­жен­ня бу­де скла­де­ний акт та пас­порт об’єк­та.

Нагадаємо, у селі Пліщині теж взялися за благоустрій.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Шепетівські посадовці власноруч взялися за прибирання міста»

  1. Anatolii Ostapchuk коментує:

    Дуже дякуємо місцевим мешканцям за допомогу.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці