У Шепетівці планують створювати сімейні молочні ферми

12 березня 2019 року в малому залі засідань Шепетівської районної державної адміністрації, у співпраці із районним центром зайнятості, проведено семінар з питань створення сімейних ферм за участю компанії «Укрмілкінвест», яка спеціалізується в галузі молочного тваринництва з використанням сучасних технологій тваринництва. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

Учасниками заходу стали мешканці Шепетівського району, які мають бажання відкрити сімейну ферму, представники сільських рад та ОТГ.

Координатори з розвитку сімейної молочної ферми Ірина Патик та Інна Сітарчук розповіли присутнім про проект створення сімейних молочних ферм шляхом фінансового сприяння на будівництво ферми, придбання обладнання, придбання великої рогатої худоби кількістю від 10 голів, забезпечення консультативного супроводу.

 — Сімейна молочна ферма — це господарство, яке утримує 10–30 корів і з добовим надоєм відповідно 150–450 л, — зазначили координатори проекту. Ферми створені за сучасними стандартами з дотриманням всіх технологічних процесів виробництва для отримання молока з найкращими якісними показниками. ТОВ «Укрмілкінвест» здійснює технічний та технологічний супровід діяльності сімейних ферм на всіх етапах, від розробки проекту ферми до підтримки її поточного функціонування. Сімейні молочні ферми в подальшому стають осередками місцевих кооперативів, які дозволяють організувати збір молока від населення із забезпеченням якості та необхідних умов зберігання.

Учасники отримали ґрунтовні відповіді на поставлені запитання та впевнилися у тому, що підприємництво є справою непростою і відповідальною, але водночас і перспективною.

Адже дрібний і середній сільськогосподарський бізнес, в тому числі і сімейні молочні ферми, стануть основою для соціально-економічного розвитку сільських населених пунктів, сприятимуть підвищенню добробуту селян.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Шепетівці планують створювати сімейні молочні ферми»

  1. Гений коментує:

    Ура! Мы уже налечились семейной медициной. Теперь напьёмся до обсцыку семейного молочка…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці