Як у Шепетівці подати документи на закордонний паспорт у зручний час?

Аби не стояти у «живій» черзі за закордонним паспортом можна зареєструвати собі місце в електронній. Наприкінці 2018 року в Шепетівському територіальному підрозділі Державної міграційної служби України став доступним такий сервіс як «Електронна черга». Відтак, для охочих подати документи для виготовлення закордонного паспорта вже не потрібно удосвіта займати чергу.

— Насамперед, це зручно для громадян, які живуть у селах нашого району. Попередньо зареєструвавшись, вони мають змогу приїхати у конкретний день та подати документи. Також «Електронна черга» підійде й для молоді. Після реєстрації інформацію щодо дати і години прийому людина отримує в смс-повідомленні, — зазначила Юлія Літвін, начальник Шепетівського територіального підрозділу Державної міграційної служби України.

Юлія Літвін

Попри такі вигоди у нашому територіальному підрозділі ДМС, вельми мало жителів Шепетівщини ними скористалися. Натомість у міграційній службі кажуть, що кмітливі жителі міста Славути вже давно оцінили та користуються он-лайн сервісом для реєстрації. Так славуччани у зручний час приїздять у Шепетівку та роблять закордонні паспорти.

Збираєтесь надавати послуги в онлайн? Чи розпочати інший інтернет-бізнес? Вибір зручного доменного імені, який своєю назвою буде характеризувати вашу компанію і при тому легко запам’ятовуватися — це той фундамент, на якому може бути побудований успішний бізнес. Перевірка доменного імені на зайнятість — перший крок, який необхідно здійснити перед його реєстрацією. Інтернет-портал REGERY пропонує зробити таку перевірку максимально просто і швидко. Також вам запропонують послугу з підбору домена по назві та подальшу його реєстрацію.

— Щоразу на електронну пошту нам приходить перелік осіб, які зареєструвалися через он-лайн сервіс. Важливо, що їх приймають у зазначений в смс-повідомленні час. В день маємо можливість прийняти 5 попередньо зареєстрованих осіб, — кажуть у міграційній службі.

Бувають випадки, що в он-лайн черзі відсутні місця. В окремих підрозділах дійсно можуть виникати ситуації, коли місць в цьому сервісі немає. Особливо це актуально у період з лютого по липень, коли традиційно оформлюється найбільша кількість закордонних паспортів.

— Наразі немає такого напливу відвідувачів. Більше того, ми маємо вже три кабінети, де наші фахівці здійснюють прийом громадян. А якби ще наші краяни реєструвалися у запропонованому міграційною сервісі «Електронна черга», то це б значно покращило якість надання послуги, насамперед для громадян, — додала Юлія Літвін.

Прикметно, що оплатити послуги, наприклад, за виготовлення закордонного паспорта, можна як під час здійснення реєстрації у електронній черзі, так і самостійно у будь-якому банку.

Для реєстрації в сервісі «Електронна черга» для отримання закордонного паспорта перейдіть за посиланням. Також у цьому розділі можна прочитати відповіді на найбільш поширенні питання щодо роботи сервісу «Електронна черга».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Як у Шепетівці подати документи на закордонний паспорт у зручний час?»

  1. Віктор Степанов коментує:

    Хватились. В Харькове давно так…

  2. Карслон коментує:

    А я решил не напрягаться.

    Скоро у нас будут выдавать польские паспорта, и совсем бесплатно. Уже недолго осталось. Спасибо Майдану, что просрали Украину.

    А венгерские паспорта и израильские уже выдают давно. Как говорил Миша Меченный – “Процесс пошел!”…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці