За «Шепетівка Енергоінвест» рахується податковий борг понад 4 млн грн

Хмельницький окружний адміністративний суд 4 лютого розглянув адміністративну справу за позовом Головного управління ДФС у Хмельницькій області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Шепетівка Енергоінвест» про стягнення податкового боргу.

Раніше головне управління ДФС у Хмельницькій області звернулось до суду з позовом до ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» в якому просить стягнути з товариства кошти у рахунок погашення податкового боргу у розмірі 4 142 033,99 грн з рахунків відповідача у банках, обслуговуючих такого платника податків, та за рахунок вилучення готівки боржника, що йому належить.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що за відповідачем вважається податковий борг в сумі 3 069 242,09 грн, по податку на додану вартість та 1 072 791,90 грн по податку на прибуток підприємств.

Суд встановив, що вказана заборгованість виникла відповідно до податкових декларацій та податкових повідомлень-рішень. Наявний борг підтверджується довідкою про суми податкового боргу, податковими повідомленнями-рішеннями, розрахунком податкового боргу.

Позивач — Державна Фіскальна служба України в Хмельницькій області — просить стягнути з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» кошти у рахунок погашення податкового боргу у розмірі 4 142 033,99 грн із рахунків відповідача у банках, обслуговуючих такого платника податків, та за рахунок вилучення готівки боржника, що йому належить.

«Суд вважає, що вказаний вище податковий борг у сумі 4 142 033,99 грн є узгодженим, оскільки за результатами розгляду адміністративних справ № 822/3409/17 та 822/3320/17 Вінницьким апеляційним адміністративним судом спірні податкові повідомлення-рішення не скасовано, при цьому вказані вище рішення від 16.05.2018 по справі № 822/3409/17 та від 08.05.2018 по справі № 822/3320/17 набрали законної сили», — йдеться у відомостях внесених до Єдиного реєстру судових рішень.

В ході розгляду справи Фіскальна служба України підтвердила заборгованість ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» належними та допустимими доказами, яка відповідачем несплачена, суд вважає, що вимоги Головного управління ДФС у Хмельницькій області про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «Шепетівка Енергоінвест» податкового боргу в сумі 4 142 033,99 грн, обґрунтованими і є такими, що необхідно задовольнити.

Суд вирішив:

«Адміністративний позов Головного управління ДФС у Хмельницькій області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Шепетівка Енергоінвест» про стягнення податкового боргу в сумі 4 142 033,99 грн — задовольнити. Відтак, стягнути з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» податковий борг шляхом стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків та за рахунок готівки, що йому належить».

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Нагадаємо, що станом на 6 лютого 2019 року НАК «Нафтогаз України» на своєму сайті зазначив: заборгованість ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» за використаний для виробництва теплової енергії газ становить 61 131 420,32 грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «За «Шепетівка Енергоінвест» рахується податковий борг понад 4 млн грн»

  1. Анатолий Діхтяр коментує:

    тарифи полізут до гори.потрібно отбити штраф)))

  2. Svetlana Simagina коментує:

    Витягнуть гроши в людей з карманів!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці