Як шепетівчани з 1 січня платитимуть за електроенергію?

Як шепетівчани з 1 січня платитимуть за електроенергію?

Якщо у мешканців Шепетівщини непереукладені з АТ «Хмельницькобленерго» договори, постачальник має повне право припинити постачання електроенергії.

Адже згідно із законом «Про ринок електричної енергії» від 1 січня 2019 року за електрику треба буде платити двом компаніям — тим, що її розподіляють, і тим, що постачають.

Оператор системи розподілу здійснюватиме діяльність виключно з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж. Компанія-постачальник електроенергії буде займатися постачанням електроенергії споживачам, відповідати за нарахування платежів і розрахунки. Відповідно, у клієнтів будуть 2 договори — про надання послуг з розподілу і про постачання електроенергії.

Договір споживача з оператором розподілу стосуватиметься переважно технічних параметрів потужності, напруги електричних мереж, підключення і відключення від послуги. Договір з постачання стосуватиметься купівлі-продажу електрики, як товару.

— Споживачі під час укладання договору обирають вигідну для себе комерційну пропозицію та зможуть платити по одній платіжці, — пояснив Олександр Черниш, начальник Шепетівського РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго».

Проте перші платіжки із розділеною платою за електрику з окремими рядками за послуги розподілу і за послуги постачання електроенергії — споживачі отримають у лютому.

Саме послуги з постачання електричної енергії пропонує компанія «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН» — активний прихильник переходу на конкурентні умови енергоринку. Обираючи «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН» в якості постачальника ви можете отримати нижчу ціну та більш гнучки умови порівняно з Обленерго. Компанія працює з усіма юридичними особами: великими та малими підприємствами, лікарнями та школами, станціями технічного обслуговування та автозаправками.

Постачальники електрики запевняють, що перехід на нову систему платежів відбуватиметься максимально просто для споживачів.

Перший оновлений рахунок побутові клієнти отримають у лютому 2019 року за електроенергію, спожиту в січні. Всі розрахунки проводяться через постачальника електроенергії.

«Якщо ви оплачуєте рахунки через банк, інтернет-банкінг, у лютому 2019 року необхідно вказати нові реквізити отримувача — компанії-постачальника. Реквізити будуть на сайтах і в перших рахунках від постачальника, які будуть доставлені клієнтам у лютому 2019 року», — повідомили в ДТЕК.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУкраїна планує збільшити у 8 разів продаж електроенергії в Європу 
У Шепетівці на виконкомі поставили крапку у співпраці із перевізником, а також спрямували кошти на заходи спротиву
Зарядна станція EcoFlow — розетка в наметі
У Шепетівці шукають нового перевізника
Тарифи на електроенергію лишатимуться стабільними
Міненерго збільшило розмір виплат виробникам електроенергії за «зеленим тарифом»

Читайте у цій рубриціЯка форма навчання буде у закладах вищої освіти
Досвід не потрібен: роботи для новачків стало більше
Як в одній із областей вирішують питання з укриттями для шкіл
Українське посвідчення водія у ЄС. Що змінилось?
Відтепер ВПО можуть отримувати виплати навіть у разі втрати паспорта
У 20 школах облаштують укриття в межах програми «Безпечна школа»
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter