Як шепетівчани з 1 січня платитимуть за електроенергію?

Якщо у мешканців Шепетівщини непереукладені з АТ «Хмельницькобленерго» договори, постачальник має повне право припинити постачання електроенергії.

Адже згідно із законом «Про ринок електричної енергії» від 1 січня 2019 року за електрику треба буде платити двом компаніям — тим, що її розподіляють, і тим, що постачають.

Договір споживача з оператором розподілу стосуватиметься переважно технічних параметрів потужності, напруги електричних мереж, підключення і відключення від послуги. Договір з постачання стосуватиметься купівлі-продажу електрики, як товару.

— Споживачі під час укладання договору обирають вигідну для себе комерційну пропозицію та зможуть платити по одній платіжці, — пояснив Олександр Черниш, начальник Шепетівського РЕМ ПАТ «Хмельницькобленерго».

Проте перші платіжки із розділеною платою за електрику з окремими рядками за послуги розподілу і за послуги постачання електроенергії — споживачі отримають у лютому.

Постачальники електрики запевняють, що перехід на нову систему платежів відбуватиметься максимально просто для споживачів.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці