Вкраденого виявилося замало, тому пішов знімати ще й із картки

Обвинувачений Р., відповідно до вироку суду 15 червня 2018 року, знаходячись неподалік пам’ятника загиблим солдатам «Танк Т-34» у м. Шепетівка, Хмельницької області, скориставшись безпорадним станом потерпілого О., обшукав його та викрав з кишень одягу потерпілого банківську платіжну картку, паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного податкового номера, гроші та мобільний телефон.

В подальшому, не зупиняючись на досягнутому, обвинувачений Р. використавши викрадену у потерпілого банківську платіжну картку та РІN–код до неї, зняв із банкомату та викрав грошові кошти на загальну суму 5500 грн.

«Вироком Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області визнано винним, раніше не судимого громадянина Р., у вчинені злочинів, передбачених ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна — грабіж), ч. 1 ст. 357 КК України (викрадення офіційних документів, вчинене з корисливих мотивів), ч. 3 ст. 357 КК України ( незаконне заволодіння будь-яким способом паспортом чи іншим особистим документом), ч. 2 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно) і призначено покарання за сукупністю злочинів у виді позбавлення волі строком 3 (три) роки», — повідомляє прес-служба суду.

На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробовуванням з іспитовим строком на 2 (два) роки з покладенням обов’язків періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Вказаний вирок суду законної сили не набрав, може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці