На Шепетівщині потерпілий пробачив злодія

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким затверджено угоду про примирення у кримінальному провадженні за обвинуваченням С. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 357 (викрадення офіційного документу, вчинене з корисливих мотивів), ч 1 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка)) КК України. Про це повідомляє прес-служба суду.

С. визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 357, ч. 1 ст. 185 КК України та призначено йому покарання на підставі ч. 1 ст. 70 КК України у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Так, С., знаходячись в роздягальні ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат», з підлоги викрав офіційний документ — банківську картку, яка належить потерпілому, з метою подальшого заволодіння за її допомогою грошовими коштами останнього.

Достовірно знаючи пін-код від банківської картки потерпілого, який дізнався від останнього під час попередньої розмови, за допомогою банкомату «Ощадбанку», зняв і таємно викрав грошові кошти в сумі 200 грн.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, за допомогою банкомату «ПриватБанку», з банківської картки зняв і викрав грошові кошти в сумі 3100 грн., спричинивши потерпілому майнової шкоди на загальну суму 3300 грн.

Обвинувачений свою вину у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 357, ч. 1 ст. 185 КК України визнав повністю, щиро розкаявся.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці