У дитячі садочки Шепетівки подали тепло

Вчора, 4 жовтня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради під головуванням міського голови Михайла Полодюка. Питання щодо початку опалювального періоду для дошкільних навчальних закладів та шкіл розглянули в порядку денному. Йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Присутні на засіданні члени виконавчого комітету підтримали проект рішення «Про початок опалювального сезону 2018/2019 року в комунальних бюджетних закладах міста Шепетівка з індивідуальними котельнями».

Опалювальний період в закладах з індивідуальним опаленням вирішили розпочати з 5 жовтня у зв’язку із пониженням середньодобової температури та задля дотримання температурного режиму у закладах соціальної сфери, а також дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

Відповідно до правил, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України, в закладах освіти з централізованим опаленням — НВК № 3, школі-інтернаті, школі-гімназії та ЗОШ № 2 — опалювальний період розпочнеться тоді, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищуватиме +8°С.

Як ми вже раніше писали, у 2017 році всі дитячі садочки у Шепетівці вже були обладнані модульними газовими котельнями. Дві школи — № 4 та № 1 — цьогоріч влітку підключили до індивідуального опалення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці