Шепетівська прокуратура посприяла зростанню орендної плати за землю у шість разів

Підприємцю за оренду земельної ділянки в Шепетівці доведеться сплачувати до місцевого бюджету вшестеро більшу плату. Річний розмір орендної плати за використання землі зріс саме за втручання Шепетівської місцевої прокуратури. Про це повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що на підставі рішення Шепетівської міської ради у 2016 році громадянину в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі надано земельну ділянку. Розмір орендної плати, згідно з умовами укладеного договору, складав близько 6 тис. грн.

Хоча вартість цієї земельної ділянки на сьогодні зросла майже до 300 тис. грн, орендна плата за її використання лишалась незмінною.

У зв’язку з цим міською радою орендарю запропоновано внести зміни до вказаного договору та привести розмір плати за користування землею у відповідність до вимог законодавства. Однак, землекористувачем пропозиції органу місцевого самоврядування проігноровано.

— Тому, реагуючи на виявлені порушення, місцева прокуратура вжила заходи до захисту інтересів держави у судовому порядку, — повідомив керівник Шепетівської місцевої прокуратури Іван Комар.

Рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.

Відтак, завдяки реагуванню прокуратури розмір орендної плати за використання землі комунальної власності збільшено вшестеро.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці