Шепетівські медики нарешті отримують заробітну плату

7 вересня відбулося пленарне засідання тридцять третьої (позачергової) сесії районної ради, яке провів голова ради Петро Дзяворук. На засіданні, окрім посадовців, прийшли керівники медичних закладів Шепетівки: заступник головного лікаря Шепетівської ЦРЛ Олександр Наумець, головний лікар Шепетівського Центру ПМСД Андрій Нечипорук, головний лікар вузлової лікарні Валерій Хрищатий, адже йшлося про виділення коштів на заробітну плату медичним працівникам. Про це повідомила прес-служба Шепетівської РДА.

На пленарному засіданні чергової сесії депутатами розглянуто питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», яке представила на розгляд депутатів в.о. начальника управління фінансів райдержадміністрації Людмила Ворсовська.

Зазначеним рішенням кошти виділені від надходження податку на доходи фізичних будуть спрямовані на заробітну плату медичним працівникам Шепетівської ЦРЛ, вузлової лікарні станції Шепетівка, а також нарахувань на неї.

По вищезазначеному питанню депутатами було прийнято рішення поіменним голосуванням.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Шепетівські медики нарешті отримують заробітну плату»

  1. Слово « нарешті» треба було написати великими літерами)))

  2. Сергей Шемчук коментує:

    Нарешті. Але ще хотілось би почути про так звану «реорганізацію» Вузлової лікарні. Хтось з районої ради може доступно це пояснити?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці