У питанні списання комунального майна депутати стали більш прискіпливі

На розгляд сесії Шепетівської міської ради надійшов проект рішення щодо списання транспортних засобів. Всі вони перебувають на балансі комунального підприємства ШРЕП.

Раніше директор підприємства Юрій Шайнога звернувся до міськради щодо надання дозволу на списання автомобілів, які  експлуатувалися тривалий час. Наразі їхній технічний стан є незадовільним, вони не придатні для подальшої роботи.

У перелік на списання потрапило 4 одиниці транспорту:

  • пасажирський автокатафалк (1990 року випуску);
  • цистерна асенізаційна (1987 року випуску);
  • автобус автокатафалк (1990 року випуску);
  • автомобіль легковий універсал (1997 року випуску).

Відповідно до одного з пунктів цього рішення придатні запчастини від вищеперерахованих транспортних засобів, підприємство зможе використати для ремонту інших авто. А якщо чогось не вистачить, можна буде виготовити запчастини на замовлення.

Автор підготувала не лише проект на розгляд сесії, для депутатів показали ще й фото автомобілів.

Самі акти обстеження транспорту роздали на депутатських комісіях.

— Де двигун від автомобіля та решта запчастин? — поцікавилися депутати, переглядаючи світлини.

— Запчастини, які використовуються, ставляться на баланс, інші — здаються на металобрухт. Кошти виручені від нього перераховуємо у міський бюджет. Ми не використовуємо їх на власні потреби. Я неодноразово звітував з цього приводу. А продавати транспортні засоби може тільки їхній власник — міська рада. В такому разі, давайте змінимо проект рішення і передамо їх власнику, а він нехай вже їх оцінює та продає, — запропонував Юрій Шайнога.

— Не знаю як на комунальному підприємстві, але там, де я раніше працював, і коли списували транспортний засіб без двигуна, то до нього додавався акт. У ньому було зазначено, наприклад, що в 41-му році двигун забрали німці, — додав жартома депутат Володимир Синюта.

— Володимире Володимировичу, вам добре, у вас були німці, вам було простіше, — відповів на жарт директор комунального підприємства.

Після обговорення надійшла пропозиція відправити цей проект рішення на довивчення, але підтримки депутатів він не отримав. Не проголосувала більшість і «за» списання транспортних засобів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці