У Шепетівці депутати перерозподілили бюджетні кошти

Депутати Шепетівської міської ради на позачерговій сесії, яка відбулася 8 серпня, прийняли рішення про внесення змін до бюджету міста на 2018 рік. Про це повідомив інформаційний відділ Шепетівської міської ради.

Для залучення виконавця робіт з капітального ремонту міських доріг суцільним покриттям довелося перерозподілити кошти міського бюджету.

Так, суцільним асфальтовим покриттям відремонтують частину вулиці Старокостянтинівське шосе — включно із заїздом на вулицю Пліщинська та мостом через річку Гуску, частину вулиці Островського — від загальноосвітньої школи № 1 включно із перехрестям біля аптеки № 6, та повністю вулицю 400-річчя Шепетівки.

У зв’язку із великою кількістю звернень громадян, які потребують матеріальної допомоги на лікування, відповідно до рішення комісії з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим мешканцям міста депутати своїм рішенням надали одноразову грошову допомогу для сімнадцяти шепетівчан.

На завершення позачергової сесії міської ради внесено зміни до рішення сесії «Про створення комунальної установи «Шепетівський міський інклюзивно-ресурсний центр Шепетівської міської ради Хмельницької області». Таким чином, відповідно до норм законодавства уповноважено директора комунальної установи подати установчі документи для державної реєстрації згаданого вище закладу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Шепетівці депутати перерозподілили бюджетні кошти»

  1. Юля Шемчук коментує:

    Дуже приємно чути і бачити,що міська рада працює.Добре,якщо ремонт доріг виконають якісно та в повному обсязі. Але дуже хотілося б щоб місцева влада звернула увагу і на проблему залізничної лікарні.Чомусь вирішено,що місту ця лікарня не потрібна. А думкою містян ніхто і не поцікавився. Так,пишуть,що це реорганізація,об’єднання,але ж всі чудово розуміють,що це закриття та звільнення багатьох людей! Дуже вражає приклад жителів Грицева,люди вийшли і двічі відстояли лікарню,не дозволили владі вирішувати все самостійно! Друзі, можливо потрібно зібрати підписи,звернення і вимагати від влади міста взяти лікарню на баланс міста і дозволити людям спокійно працювати!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці