Підприємці у Шепетівському районі нарікають на плинність кадрів

У Шепетівській райдержадміністрації відбулося спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за результатами виїзду робочої групи по легалізації найманої праці суб’єктами господарювання, які здійснюють свою підприємницьку діяльність на території Судилківської сільської ради, за участю представників контролюючих органів. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

В роботі комісії взяли участь представники управління Держпраці у Хмельницькій області, Шепетівського відділення Славутської ОДПі, міськрайонного центру зайнятості, управління соцзахисту населення, фінансового управління адміністрації, відділів: агропромислового розвитку і економічного розвитку, промисловості та інфраструктури.

— Головна мета проведення таких зустрічей з суб’єктами господарювання за різними напрямками діяльності —налагодження конструктивного діалогу та тісної співпраці підприємців та влади району, — зазначила заступник голови адміністрації Ліліани Танасієнко. — Важливим є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання щодо змін у трудовому законодавстві, а також фінансової відповідальності за порушення вимог законодавства про працю та зайнятість.

Така робота приносить свої позитивні результати, зокрема — в порівнянні з початком року у районі збільшилась кількість зареєстрованих платників єдиного податку.

Присутні суб’єкти господарювання озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі своєї діяльності. На даний час основною проблемою керівників та фізичних-осіб підприємців є значна плинність кадрів. За результатами спільного засідання членами тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення дані відповідні доручення, а запрошених керівників та підприємців зобов’язано дотримуватись у своїй діяльності вимог трудового законодавства.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Підприємці у Шепетівському районі нарікають на плинність кадрів»

  1. В коментує:

    Нехай порівняють “зарплату” свою і своїх “кадрів” 🙂


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці