Як забезпечити робочими місцями сільське населення Шепетівського району?

Як забезпечити робочими місцями сільське населення Шепетівського району?

На нараді у Шепетівській РДА обговорювали роботу Шепетівського міськрайонного центру зайнятості щодо покращення зайнятості безробітних мешканців сіл району. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

Зокрема, у своїй доповіді директор Шепетівського ЦЗ Олександр Ребекевша наголосив, що робота Центру зайнятості базується на засадах сервісної служби, але з конкретними пріоритетами та завданнями.

— Саме пропагування постійного по-життєвого навчання та перенавчання наших громадян, мотивування громадян до самоосвіти, поширення та розвиток підприємництва та самозайнятості серед наших клієнтів, в тому числі реінтеграція бувших заробітчан через залучення їх до відкриття власного бізнесу, максимальна допомога та сприяння клієнту служби зайнятості, отримання та оперативне поширення інформації про вільні вакансії та посади, проведення якісної та належної профорієнтаційної роботи з безробітними та молоддю — основні напрями роботи ЦЗ сьогодні. Позитивні напрацювання в роботі можливі лише в постійному аналізі, прогнозуванні тенденцій економічного розвитку регіону. Тому, саме з цією метою нами було проведено кластеризацію економіки регіону та визначено галузі, які матимуть розвиток через 3–5 і більше років, тобто ми більш менш знаємо у яких робітниках буде потреба на близьку перспективу, — сказав директор Центру.

Він детально зупинився на основних галузях: машинобудівній, легкій промисловості, деревообробній, переробці сільськогосподарської продукції та сфері послуг. Навів основні показники в роботі, створенні робочих місць наявних вакансіях та основних проблемах працевлаштування мешканців району.

— Звичайно є й проблеми, — підсумував Олександр Ребекевша, — перш за все це низька заробітна плата по тих вакансіях, які подають наші роботодавці, що спричиняє міграцію жителів району за межі України в пошуку роботи, потребує також регіон і в інвесторах, які створили б високотехнологічні нові робочі місця, які були б цікаві для нашої молоді, які із задоволенням працювали б у дома. Є проблеми і з самими громадянами, які за останні десятки років не бажають працювати, так як отримують від держави субсидію, допомогу по малозабезпеченості, допомогу по безробіттю, що урівнює в доходах як працюючих так і непрацюючих громадян. Але вирішити ці питання можливо лише шляхом змін у чинному законодавстві.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Хмельницькій області мешкає майже 1 млн 250 тисяч осіб
Майже 1000 безробітних пройшли стажування і працевлаштувалися
Як на Хмельниччини заклади освіти співпрацюють зі службою зайнятості
Що варто знати про працю неповнолітніх
У Хмельницькому викрили шахрайську фірму, яка пропонувала працевлаштування за кордоном
Швачки та водії — найбільш актуальні вакансії в серпні

Читайте у цій рубриціДійшли згоди в питанні тарифів на тепло та гарячу воду: подорожчання не буде
Поведінка на льоду вимагає пильності та обережності
Будинок отримали в подарунок, а право на землю під ним — не оформлено. Що робити?
Переваги залізниці. Як в Україні та Європі борються за пасажирів
Пенсійний збір при першій реєстрації авто: що змінилося у 2021 році
Документи на субсидію можна надіслати поштою або подати онлайн