Шепетівські вогнеборці навчали соцзахисників пожежній безпеці

Вчора, 15 лютого, рятувальники навчали колектив соціального захисту Шепетівки діям під час пожежі. Про це повідомляє Шепетівський районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

На початку заходу вогнеборці ознайомили працівників із статистикою пожеж та їхніми наслідками. Також фахівці Служби порятунку нагадали соцпрацівникам основні вимоги до об’єктів із масовим перебуванням людей. Зокрема, говорили про забезпечення приміщень вогнегасниками та інструкціями дій під час пожежі, своєчасний ремонт і систематичну перевірку приладів опалення та електрогосподарства, наявність блискавкозахисту, доступність шляхів евакуації та інше.

Соцпрацівників навчили, як діяти на випадок пожежі та як використовувати первинні засоби пожежогасіння. Наостанок рятувальники відповіли на запитання щодо цивільного захисту та пожежної безпеки. Після чого кожен із присутніх отримав тематичну листівку-застереження з нормами пожежної безпеки.

Нагадаємо, 14 лютого у Шепетівці «замінували» міську раду. За під­сумка­ми нав­чань від­бу­ла­ся на­ра­да, під час якої пра­ців­ни­ки Ше­пе­тівсь­ко­го район­но­го сек­то­ру Го­лов­но­го уп­равлін­ня ДСНС у Хмель­ницькій об­ласті роз­по­ві­ли учас­ни­кам нав­чання про дії у ра­зі ви­яв­лення ВНП та ін­ших пі­доз­рі­лих пред­ме­тів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці