Ізяславщина отримала чергові спецавтомобілі

Заклад охорони здоров’я першого рівня Ізяславського району за ініціативи керівництва районної державної адміністрації та при підтримці депутатського корпусу районної ради за 2016–2017 роки за кошти районного бюджету було придбано 4 автомобіля «Daewoo Sens»: у 2016 році — 1 авто, у 2017 році — ще 3 транспортні засоби. Про це повідомляє Поділля News.

Для цього в районному бюджеті були передбачені відповідні кошти. Так, останні три транспортні засоби було придбано за 199,0 тис. грн. кожен. Крім того, два авто обладнано газобалонним устаткуванням, що дозволить більш раціонально використовувати бюджетні кошти.

— Нові автомобілі стануть порятунком для жителів сіл, що потребують постійної уваги лікарів, зазначив головний лікар Ізяславського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сергій Літвінчук. — Переоснащення медичної галузі району новою технікою — важливий крок у розвитку охорони здоров’я. Наше завдання, щоб жителі Ізяславщини отримували якісні медичні послуги, оскільки здоров’я — найдорожче, що є у людини.

Про це Сергій Іванович наголосив 7 лютого в місті Ізяслав на церемонії урочистого освячення нових легкових автомобілів Daewoo Sens. Чин освячення здійснив священик свято-Михайлівського храму міста Ізяслав Української Православної Церкви митрофорний протоієрей о. Володимир Савельєв. Він благословив всіх присутніх водіїв транспортних засобів та провів короткий молебень і освятив нові автомобілі.

Нагадаємо, що нещодавно ря­ту­валь­ни­ки Ізяс­лавсь­ко­го району от­ри­ма­ли но­вий спе­ці­аль­ний ава­рій­но-ря­ту­валь­ний ав­то­мо­біль швид­ко­го ре­агу­ван­ня під­ви­ще­ної про­хід­ності на ба­зі ша­сі «МАЗ».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці