Як не «погоріти», купуючи автомобіль?

Нещодавно повідомляли, як у ше­пе­тівсь­ко­му сер­вісно­му цен­трі МВС зав­дя­ки пиль­нос­ті пра­ців­ни­ків вда­ло­ся вчас­но уник­ну­ти не­за­кон­но­го про­да­жу ав­то, а май­бутньому по­куп­це­ві за­ли­ши­ти­ся не ошу­ка­ним та збе­рег­ти чи­ма­лень­ку су­му гро­шей.

Звісно, самим надійним та безпечним способом є придбання автівки в офіційному автосалоні, наприклад, такому як «Опель». В іншому ж випадку, працівники ше­пе­тівсь­ко­го сер­вісного цен­тріу МВС застерігають про помилки, які найчастіше допускають «заощадливі» покупці при придбанні автомобіля:

— При купівлі авто є декілька варіантів його переоформлення з одного власника на іншого: шляхом оформлення договору купівлі-продажу з подальшою перереєстрацією в сервісному центрі МВС, оформлення договору купівлі-продажу в нотаріуса або через комісійний магазин. Та доволі часто громадяни обирають інший шлях — оформлення довіреності на авто від продавця на покупця, в ході такої процедури покупець так і не стає повноправним власником транспортного засобу. Аби вберегти себе від придбання транспортного засобу із перебитими номерами кузова чи двигуна, варто звернутись саме до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто в присутності продавця та покупця. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно при перереєстрації авто та заповнюється адміністратором в електронній формі.

А ще важливою процедурою в даному процесі буде проведення працівниками Експертної служби МВС огляду або експертного дослідження транспортного засобу. Експертний огляд автомобіля є обов’язковим і проводиться у всіх випадках реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку, за винятком реєстрації нового транспортного засобу, переоформлення документів у зв’язку зі зміною анкетних даних, а також при вибракуванні авто. Мета такого огляду — звірка ідентифікаційних номерів та перевірка.

Нагадаємо, у 2017-му посвідчення водія отримало понад 14 тисяч подолян.

Читайте також:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці