«Енергоінвест» програв в апеляційному суді

Постановою Вінницького апеляційного адміністративного суду від 23.01.2018 залишено без змін постанову Шепетівського міськрайонного суду від 13.11.2017, якою було відмовлено у позові ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» до виконавчого комітету Шепетівської міської ради про скасування рішення від 12.10.2017. «Про початок опалювального сезону 2017/2018 в бюджетних закладах з централізованим опаленням». Про це повідомила прес-служба Шепетівського міськрайонного суду.

Нагадаємо, що в жовтні 2017 року ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» звернулося до Шепетівського міськрайонного суду з позовом до виконавчого комітету Шепетівської міської ради про скасування означеного рішення.

В обґрунтування заявлених вимог зазначили, що вказане рішення не було оприлюднене на сайті ради, рішення про початок опалювального сезону може бути прийняте у разі, якщо середньодобова температура зовнішнього повітря +8 зберігається протягом трьох діб, в той час коли середньодобова температура повітря становила +12,7.

Приймаючи рішення про відмову в позові, суд, зокрема, виходив з того, що оскаржуване рішення про початок опалювального сезону відповідає вимогам чинного законодавства та не порушує права ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», яке рішення виконавчого комітету не виконує.

З такою позицією погодився й суд апеляційної інстанції, а відтак постанова суду набрала законної сили.

Отож, у бюджетних закладах «Енергоінвест» мав розпочати опалювальний сезон 13 жовтня 2017 року, а не 13 листопада, коли під тиском активістів працівники підприємства самовільно зірвали пломби на газовому трубопроводі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці