Помітили в роботі шепетівських поштарів корупцію — телефонуйте на «Гарячу лінію»

Віднедавна ПАТ «Укрпошта» організувало автоматичну цілодобову Антикорупційну лінію 0-800-3000-76. Отож, якщо в роботі працівників шепетівських відділень зв’язку помітили ознаки корупції, телефонуйте на «гарячу лінію». Про це повідомила прес-служба «Укрпошти».

Повідомлення можуть бути анонімними. Вони також підлягають розгляду, а зазначена інформація — перевірці.

Клієнти можуть звертатись на антикорупційну «гарячу» лінію, якщо мають підстави вважати дії з боку працівників «Укрпошти» зловживання своїм службовим становищем із метою отримання неправомірної вигоди, використовують надані їм повноваження в особистих цілях, виказують майновий чи немайновий інтерес.

Якщо листоноша чомусь вимагає кошти за видачу пенсії, або працівник філії — за укладання угоди оренди чи торгівлі, якщо вам відомо про використання майна компанії працівником в особистих цілях, або ви навіть маєте подібне припущення — телефонуйте й повідомляйте про такі факти.

— Однією з найважливіших умов успішної діяльності підприємства завжди вважав «нульову толерантність» до будь-яких проявів корупції. З приводу зловживань, інформація по яких надходитиме на телефонну лінію, організовуватимемо перевірки, у разі підтвердження фактів, порушення будуть усунені, а винні — притягнуті до відповідальності, — зазначив в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Читайте у цій рубриці