Найбільше на Хмельниччині подорожчали сало, м’ясо та м’ясопродукти

Індекс споживчих цін на Хмельничччині за січень–листопад 2017 році становив 112,8 %.

Приріст цін на продукти харчування та безалкогольні напої становив 16,0 %. Суттєво (на 44,1–18,0 %) подорожчали сало, м’ясо та м’ясопродукти, фрукти, молоко, сметана, хліб, сири, вершкове масло. У межах 17,5–4,7 % зросли ціни на рис, кисломолочну продукцію, яйця, пшеничне борошно, макаронні вироби, кондитерські вироби з борошна та цукру, безалкогольні напої, соняшникова олія. Дешевшими відносно початку року стали гречані крупи та цукор — на 29,2 % та 5,3 % відповідно.

Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 21,9 %, у тому числі тютюнові вироби — на 34,6 %, алкогольні напої — на 13,6 %.

На 5,3 % збільшились ціни на одяг і взуття, зокрема, на взуття — на 6,9 %, одяг — на 4,2 %.

Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива підвищились на 11,5 %: на утримання будинків та прибудинкових територій — в 1,7 раза, водопостачання — на 34,4 %, електроенергію — на 28,1 %, водовідведення — на 21,1 %, оренду житла — на 11,3 %.

Предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла подорожчали на 2,9 %, з них електроінструменти — на 8,0 %, меблі та предмети обстановки — на 7,1 %, побутова техніка, товари для підтримки чистоти, домашній текстиль — на 1,4–0,7 %.

Відчутно збільшились ціни на послуги санаторно-курортних установ, консультативні, діагностичні та стоматологічні послуги — на 19,6–11,2 %. Загалом у сфері охорони здоров’я ціни зросли на 4,6 %.

Ціни на транспорт у цілому підвищились на 13,3 %, зокрема, вартість проїзду автодорожнім пасажирським транспортом — на 18,1 %, палива та мастил — на 16,9 %.

У сфері відпочинку і культури зростання цін становило 4,7 %. Вище цього рівня подорожчали кабельне телебачення, газети та періодичні видання, послуги кінотеатрів, спортивних установ, туристичні послуги — на 29,0–8,8 %. Разом з цим зниження цін (на 0,9 %) відбулось на аудіотехніку, фотоапаратуру та обладнання для обробки інформації.

Плата за послуги освіти зросла на 14,1 %, а саме: середньої — на 25,0 %, дошкільної та початкової — на 16,6 %, вищої — на 12,3 %.

 

 

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Найбільше на Хмельниччині подорожчали сало, м’ясо та м’ясопродукти»

  1. Стів коментує:

    Та невже? Хіба можна вірити вітчизняній статистиці, Складається враження, що його співробітники в магазини не ходять. Кого ж ви, щшановні обманюєте? самі себе!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоРемонт бойлера власноруч
Переваги грилів Delonghi

Читайте у цій рубриці