Роби зі мною. Роби, як я. Роби краще мене!

Сьогодні, 4 січня, у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, у Старокостянтинові, відбулись перші у навчальному році збори ради сержантів частини.

Головою зборів було призначено прапорщика Олександра Гуменюка. Основною метою зборів став розгляд питань покращення ефективності роботи сержантського складу частини, розгляд кандидатур на присвоєння чергових військових звань та на призначення осіб сержантського складу на відповідні вакантні посади.

На збори були запрошені начальник відділення персоналу бригади майор Анатолій Свінціцький та начальник фінансово-економічної служби майор Руслан Романюк. Офіцери довели до присутніх на зборах вимоги нових керівних документів, вислухали запитання присутніх та дали компетентні відповіді.

Згодом на збори прибув командир бригади полковник Микола Коваленко. У своєму виступі командир окреслив конкретні завдання для представників сержантського корпусу бригади, як командирів первинної ланки.

«Враховуючи сучасні вимоги та виклики, котрі стоять перед усім особовим складом Збройних Сил України, ви, сержанти, маєте стати взірцем виконання службових обов’язків. Девізом виховання армійської молоді має стати «Роби зі мною. Роби, як я. Роби краще мене.» Навчайте своїх підлеглих прагненню стати кращими у всьому» — зауважив командир.

Заступник командира бригади з морально-психологічного забезпечення підполковник Ігор Білан у своєму виступі порадив приділяти значну частку уваги вивченню соціальних потреб підлеглого особового складу, адже знання «внутрішнього світу» молодого воїна — вагома складова у його подальшому вихованні.

Головний старшина бригади прапорщик В’ячеслав Корецький, підсумовуючи тематику зборів, побажав раді сержантів ефективної та плідної роботи.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці