Перевага курсу Архікад для дизайнерів

Перевага курсу Архікад для дизайнерів

Курс Архікад призначений для тих, хто хоче навчитися створювати дизайн інтер’єру в 3D та працювати в зазначеній програмі. У процесі навчання ми вивчимо, як створювати різні види приміщень, а також їх деталі, меблі, предмети декору, освітлення та багато іншого. Охочі також дізнаються, як працювати з матеріалами, налаштовувати 3D-проєкції, візуалізувати проєкт тощо. Архікад відео навчання допоможе в роботі не тільки дизайнерам-початківцям, а й досвідченим.

Особливості курсу Архікад

В курсі Архікад ви опануєте всі аспекти роботи з цим додатком: починаючи від установки та налаштування програми до створення складних тривимірних моделей. За допомогою курсі ви дізнаєтесь, як будувати, як працювати з об’єктами, як створювати проєкти, а також як їх редагувати. Ви навчитеся створювати, компонувати та редагувати креслення, та багато іншого. Ви зможете самостійно вивчати програму, купуючи необхідний для роботи матеріал. Також ви навчитеся створювати:

  • інтер’єри;
  • екстер’єри;
  • фасади;
  • візуалізацію;
  • анімацію та багато іншого.

Крім того, ви отримаєте відповіді на будь-які питання щодо Архікад, які можуть у вас виникнути. Курс розрахований на користувачів із будь-яким рівнем знань. У ньому немає нічого зайвого та все, що потрібно для роботи в програмі ви знайдете.

Ви зможете самостійно готувати креслення, оформляти проєктну документацію, створювати 3D-моделі та багато іншого. Також ми пропонуємо вам пройти наш безкоштовний курс «Архікад для початківців» та отримати навички роботи в цій програмі. Після отримання курсу ви зможете продовжити навчання і на наших курсах для досягнення професійного рівня. Ми будемо раді бачити вас серед наших студентів.

Навіщо потрібен курс

Курс розрахований на користувачів із будь-яким рівнем підготовки. Для новачків це буде можливість освоїти програму з нуля, а для просунутих користувачів — підвищити рівень наявних знань та навичок. Доступна як платна, так і безкоштовна версія програми. Курс поділено на кілька частин. Після вивчення кожної частини ви отримуватимете практичні завдання. Усі вони різні: від простих до складніших.

У курсі є такі завдання, як відпрацювати навички роботи з таблицями, формулами, візуальними компонентами, діаграмами, графіками та іншими елементами програми. Завдання можна виконувати у різних режимах: на час, за шаблоном, на відповідність, на перевірку. Якщо ви хочете отримати більше знань та освоїти всі можливості програми, то можете придбати передплату. Вона включає доступ до всієї навчальної бази і її додаткових матеріалів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоЯк зробити ремонт у житловій квартирі без переїзду
Заслужені подоляни отримають ювілейні медалі
Сучасне світло: функціональне освітлення інтер’єру
Що потрібно знати про дизайн приміщень?
У Хмельницькому атовці можуть безкоштовно вивчати англійську мову
У магазині «Маркет Двері» знають, як змінити оселю

Читайте у цій рубриціВ Україні підтверджено ще один випадок поліомієліту в 2-річної дитини
Простір без дискримінації: що змінилося в Україні?
Які наслідки можуть бути, якщо довго не лікувати зуби
ФОПи можуть подати річну декларацію у застосунку «Дія» в кілька кліків
Порушників на дорогах  фіксуватимуть автомобілі «фантоми»
Від держрегулювання до продуктових карток. Як планують стримати ціни?