У шепетівській сесійній залі з’явився Почекун

Під час чергової 32-ї сесії Шепетівської міської ради депутати розглянули понад 30 питань порядку денного. На початку пленарного засідання у залі були присутні 28 депутатів плюс міський голова та… один Почекун (щоправда його до уваги не взяли).

Почекуна ще до початку розгляду питань приніс у залу депутат Дмитро Сорока і поставив поруч із головуючими сесією — міським головою та секретарем міської ради. В такий спосіб народний обранець від «Аграрної партії» висловив своє невдоволення.

— Сьогодні на сесії міської ради звернув увагу на проблему, яка турбує мене, як депутата, не один рік. Я багато раз звертався до міського голови, щодо капітального ремонту міжквартального проїзду, який біля будинків за адресою вул. Островського, 5, 7, 9. Усі мої зусилля звелися до того, що цей проект включили в дві програми, накладали різні резолюції, але на цьому все й закінчилося, влада мене відкрито ігнорує, — написав у Фейсбуці Дмитро Леонідович.

Попри присутність Почекуна депутати досить плідно попрацювали, зокрема, підтримали проект рішення про бюджет 2018 року, розглянули земельні питання та затвердили ряд програм комунальної та соціальної сфери.

 

Для довідки:

Почекун — Інтернет-мем, що має вигляд незрозумілої істоти, схожої чи то на тюленя і слона, чи то на морського котика і слона. Почекун відображає сувору дійсність будь-якої події, що відбувається в нашому, не надто райдужному, житті.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці