Шепетівчанин виборов своє місце у збірній України зі спортивного універсального бою на Кубок світу

Наприкінці травня у Вінниці відбувся чемпіонат України зі спортивного універсального бою серед усіх вікових категорій. Четверо спортсменів Хмельниччини, серед яких шепетівчанин Дмитро Гриценко, привезли з цього турніру три «золота», одне «срібло» та чотири путівки на Кубок світу.

Він та ще троє краян у цьому турнірі представляли Хмельницький СК «Сокіл» (тренер — заслужений тренер Вадим Будзихівський).

Дмитро Гриценко

У ваговій категорії 81 кг до фіналу пробилися Дмитро Гриценко та Олександр Горшечнік, і в підсумку Дмитро став першим, а Олександр — другим. Ще два «золота» до Хмельницького привезли Микола Мартинюк та Максим Пашков: перший став найсильнішим в ваговій категорії 90 кг, а другий — в ваговій категорії 73 кг.

Усі зазначені спортсмени змагалися в розділі «Прикладний» і повернулися до рідного міста з медалями. Розділ «Прикладний» — дозволено використовувати увесь арсенал ударної та бійцівської техніки, больові та задушливі прийоми.

Як зазначив Дмитро Гриценко для «День за днем», ці змагання були відбіркові на цьогорічний Кубок світу. Оскільки він здобув перемогу, то його зараховано до Національної збірної зі спортивного універсального бою на Кубок світу 2021 року.

Інші троє спортсменів, які представляли СК «Сокіл», увійшли до складу національної збірної зі спортивного універсального бою на Кубок світу 2021 року.

Дмитро Гриценко є майстром спорту міжнародного класу з хортингу, майстром спорту з ММА, кікбоксингу і бойового самбо. Він вельми дисциплінований у спорті, адже постійно тренується та бере участь у професійних поєдинках. До прикладу, цієї весни Дмитро отримав перемогу у командному бою Puncher club проти команди Academy MMA з Мінська.

Поєдинок Гриценко-Масальський

Цього разу в боях без правил, його суперником на рингу став один з найкращих борців Павло Масальський.

Влітку 2019-го Дмитро Гриценко здобув чемпіонський пояс престижного турніру MMA.