Шаблістка із Шепетівщини – бронзова призерка Кубка світу

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях посіла третє місце на Кубку світу, який проходив 15–17 березня у бельгійському Сінт-Нікласі.

Українські фехтувальниці перемогли у поєдинках командами Польщі та США, проте у півфіналі поступились команді Франції з рахунком 39:45. Українська ж збірна у боротьбі за третє місце здолала фехтувальниць Республіки Кореї з рахунком 45:38. Шаблістки у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Юлії Бакастової стали бронзовими призерками Кубка світу.

Турнір у Бельгії був останнім у межах командного відбору на Олімпіаду — українки гарантували собі путівки, завершивши кваліфікацію в топ-4 рейтингу.

Це друга Олімпіада для нетішинки Аліни Комащук, вихованки КДЮСШ ППО ХАЕС. Раніше на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро Аліна Комащук у складі української збірної посіла друге місце.